קדימה/צורן לשלב הבא

שתי הקבוצות שייצגו במשחקי היום את מ.ס קדימה צורן במשחקי גביע המדינה עלו לשלב הבא. קבוצת טרום א' שבה עם ניצחון 4:6 ממטה אשר, קבוצת ילדים ב' זכתה בניצחון 0:1 על בני יהודה ת"א.
פורסם ב: 20/12/2017 14:42:04

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

מועדים לשמחה במחלקת הנוער של מ.ס קדימה צורן, המנוהלת בצד המקצועי ע"י שימי ג'אן - כדורגלן העבר של מכבי נתניה והפועל חדרה. שתי הקבוצות שייצגו את המחלקה במשחקי גביע המדינה היום זכו בניצחונות וייצגו את המועדון גם בשלב הבא ואולי גם בשלבים הבאים.

קבוצת ילדים ב', שמשחקת במחוז השרון, זכתה בניצחון 0:1 על בני יהודה ת"א ממחוז המרכז. שער שכבש תומר לוי, במהלך השליש השני, העניק לקדימה/צורן את הניצחון והכרטיס לשלב הבא. בהחלט פתיחת עונה מעודדת לקבוצה של דוד קרליק.

קבוצת טרום א', שמשחקת במחוז שרון, התארחה הבוקר אצל הפועל מטה אשר הצפונית - שמשחקת במחוז חוף. המשחק היה צמוד לכל אורכו, כשהקבוצה המארחת צעדה ביתרון 2:4 בתום המחצית הראשונה. במחצית השניה ננעלו השערים של קדימה/צורן, שהטיבה לשחק בחלק ההתקפי וחוללה מהפך בדרך לניצחון 4:6 לאחר הארכה, כשעל חמישה כיבושים חתום יואב קור. שער נוסף כבש עידן גולדשטיין. יגאל בן מנשה, מאמן הקבוצה, אמר בתום המשחק: "כל הכבוד לילדים שבמחצית השניה ובהארכה שמרו על רשת נקיה. הילדים הבינו שבמאמץ ונחישות של כולם נוכל לחזור למשחק - וכך קרה. תודה למנהל הקבוצה קובי בן רפאל, לעידן עמירה מאמן קבוצת ילדים ג' - שעזב עבודה ועיסוקים שונים והגיע לעזור לנו".