ילדים א' - גביע: הירוק לא עצר באדום

קבוצת ילדים א' של מכבי חיפה "קצף" שומרת על מאזן כמעט מושלם בכל המסגרות. היום בצוהריים זכתה הקבוצה בניצחון 0:3 חלק על הפועל ת"א דרום והעפילה לשלב הבא של משחקי הגביע. יורם בסר, המאמן המנצח: "שמח מאוד על הניצחון, שהושג תוך הצגת כדורגל חיובי ונכון. נמשיך לעבוד קשה, כדי להתקדם כקבוצה ולקדם את השחקנים".
פורסם ב: 20/12/2017 14:42:20

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

פתיחת עונה מוצלחת ושמחה לקבוצת ילדים א' של מכבי חיפה "קצף", המודרכת ע"י יורם בסר. בעונה שעברה שיחקה הקבוצה במחוז מרכז של שנתון ילדים ב', העונה עברה הקבוצה למחוז שרון ושם עומד מאזנה על שישה ניצחונות והפסד אחד. היום הצליחה להעפיל הקבוצה לשלב הבא של גביע המדינה, אחרי שזכתה בניצחון משכנע במשחק החוץ מול הפועל ת"א דרום - שסובלת מחוסר יציבות העונה.

מכבי חיפה הייתה עדיפה ברוב שלבי המשחק, מבחינת החזקה בכדור ומבחינת יוזמה. בדקה ה-9 עלתה ליתרון 0:1, בזכות שער מרהיב שכבש בבעיטה מתוך קצה הרחבה לחיבורים ענאן חלאילי, כל זאת בסיומו של מהלך קבוצתי נאה. התל אביבים כמעט והצליחו להשוות כעבור שתי דקות, כשהתקפה מהירה והגבהה מאגף שמאל הסתיימה בנגיחה מעל לשערה של מכבי חיפה. בדקה ה-30 שוב התקפה של מכבי חיפה, בלבול בהגנת הפועל ת"א נוצל בצורה מושלמת ע"י שחקן ההתקפה עידו אלמישלי המצוין, שכבש מקרוב והעלה את מכבי חיפה ליתרון 0:2. במחצית השניה מכבי חיפה סגרה עניין בדקה ה-57, כאשר התקפה מתפרצת מצוינת הסתיימה עם שער של עידן ברנס שקבע את תוצאת המשחק - ניצחון 0:3 למכבי חיפה.

יורם בסר, מאמן מכבי חיפה, אמר בתום המשחק: "אני שמח מאוד על הניצחון, שהושג תוך הצגת כדורגל חיובי ונכון. נמשיך לעבוד קשה, כדי להתקדם כקבוצה ולקדם את השחקנים. אנחנו עם הפנים קדימה לאתגרים הבאים".

בשבת הקרובה תחזור מכבי חיפה למגרשה של הפועל ת"א, הפעם למשחק ליגה מול הפועל ת"א צפון. הפועל ת"א דרום תתארח אצל הפועל ראשל"צ.