נוער - גביע המדינה: הסינדרלה ממודיעין הכתה שלישית

מוליכת טבלת המרכז מהליגה מחוזית הדיחה בפעם השלישית במשחק גביע קבוצה מהליגה הלאומית. הקבוצה של חנן דוד זכתה בניצחון 4:5 דרמטי בפנדלים, במשחק החוץ מול הפועל בקה אל גרביה מהליגה הלאומית - זאת לאחר שכפתה הכרעה בפנדלים בסמוך לסיום ההארכה.
פורסם ב: 20/12/2017 14:59:36

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: פזי שינדלר

יש רק קבוצת הנוער אחת בכדורגל הישראלי, שנהנית בשלב הזה של העונה במאזן מושלם בכל המסגרות - קוראים לה קבוצת "צו פיוס" עירוני מודיעין "צו פיוס", שמוליכה עם מאזן מושלם בתום תשעה מחזורים את טבלת מחוז מרכז, ובתום שלושה משחקי גביע מול קבוצות מהליגות הלאומיות היא עדיין עם מאזן מושלם.

אחרי שניצחה בשלבים הקודמים קבוצות מהמחוז הדרומי של הליגה הלאומית - 3:5 בפנדלים את מכבי בת ים ו- 2:3 את הפועל קטמון, הצליחה אתמול הקבוצה של חנן דוד להוסיף לרזומה המרשים כרטיס לשמינית הגמר - אחרי שהדיחה את הפועל בקה אל גרביה מתחתית טבלת המחוז הצפוני של הליגה הלאומית. אחרי 90 דקות של כדורגל ללא שערים המשחק עבר לשלב הארכה, שאותה פתחה הקבוצה המארחת מהצפון עם שער שכבש בבעיטת פנדל מוחמד ביאדסה. הדקות חלפו להן ובקה אל גרביה התקרבה לניצחון, אך בדקה ה-118 שער שכבש אדיר עבודי - שנכנס כמחליף בדקה ה-80, הביא לשוויון 1:1 וסחב את הקבוצות להכרעה בבעיטות פנדלים, כשבתום שישה סבבים של בעיטות מודיעין חגגה ניצחון דרמטי 4:5, זאת לאחר שמודיעין החמיצה את הבעיטה החמישית - שהייתה יכולה להעניק לה את הניצחון. כבשו למודיעין מהנקודה הלבנה: שחק בן יעקב, נוי מלכה, עמית בורנשטיין, אוריאל ניר וניב פסח. כבשו לבקה אל גרביה: מוחמד ביאדסה, מוראד עמאש, האני חוסיין, אושר בוכריס.

בסופ"ש הפועל בקה אל גרביה - שהיא קבוצה מיוחדת בנוף המגזר הערבי, קבוצה שכמחצית משחקניה הם יהודים, תקווה אחרי הניצחון הגדול על קרית אתא לעשות תוצאה טובה במשחק הביתי מול המוליכה בית"ר טוברוק. שחקני עירוני מודיעין ייהנו מסופ"ש חופשי ממשחקים.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.