נערים ג' - דן: בשיא העוצמה בחולון

אחרי שפתחה את העונה עם צבירה של נקודה אחת בשלושת המחזורים הראשונים של העונה, קבוצת נערים ג' של עוצמה חולון זכתה בתוך יומיים בשני ניצחונות מרשימים, שהצטרפו לארבעה ניצחונות קודמים והקבוצה כבר עם מאזן של שישה ניצחונות רצופים.
פורסם ב: 21/12/2017 14:03:38

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת נערים ג' של עוצמה חולון חתומה על אחד מהקאמבקים המרשימים של השליש הראשון של העונה. קבוצה שפתחה את העונה עם נקודה אחת בשלושת המחזורים הראשונים - ועם ממוצע של 5 ספיגות למשחק, הצליחה לזכות בשישה ניצחונות ליגה ברציפות, זאת לאחר שבתוך 48 שעות לזכות בשני ניצחונות ולשמור על רשת נקיה. בעקבות הניצחונות הקבוצה משתלבת בצמרת הגבוהה של מחוז דן.

עוצמה זכתה ביום שני האחרון בניצחון חמישי ברציפות - והפעם 0:3 במשחק הדרבי מול א.ס קהילתי חולון, שמשוועת לנקודת ליגה ראשונה. שערים שכבשו אסף עקרי [29] וצמד של איתי בן עזרא [31,52] העניקו לקבוצה את הניצחון הגדול.

אתמול, 48 שעות לאחר משחק הדרבי, זכתה עוצמה חולון בניצחון 0:5 על קבוצת "צו פיוס" של מכבי עמישב פ"ת, שצברה 9 נקודות ב-7 המחזורים הראשונים, אחרי שצעדה בתום המחצית הראשונה ביתרון 0:1. את השערים לזכות הקבוצה כבשו אור מזרחי - צמד ואיתי בן עזרא - שלושער. הקבוצה עומדת כעת על 29 הבקעות בששת המחזורים האחרונים, ממוצע מרשים כמעט 5 שערים למשחק.

חיים בנבנישטי, מאמן עוצמה חולון, משתף אותנו בתהליכים שקבוצתו עברה ועוברת: "את העונה התחלנו בשני הפסדים מפתיעים ומשם רק התקדמנו למעלה. העונה התחזקנו בכמה שחקנים מאוד משמעותיים, שגורמים לקבוצה להראות ברמה מאוד גבוהה - לצד הילדים שנשארו מהעונה שעברה והתחברו במהלכה. החיבור בין השחקנים החדשים ליתר החבר'ה מעולה. זה כיף לאמן חבורה של שחקנים כאלה.
ההצלחה שלנו נובעת מהחיבור של כולם. השחקנים לומדים שהצלחה מגיעה רק בכוחות משותפים. דווקא בדרבי היינו מאוד חלשים, אבל השחקנים הצליחו להתגבר וניצחנו . אנחנו ממשיכים להתקדם ולעבוד קשה ורוצים שהמועדון, בראשותם של הרצל בוסתנאי וגדי אלקריף יהיה מועדון מספר 1 בעיר".

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.