ילדים א' - מרכז: הדרום התל אביבי צהוב

קבוצת ילדים א' של מכבי ת"א דרום זכתה בתוך פחות משבועיים בשלושה ניצחונות במשחקי הדרבי מול השכנות הדרומיות של גדנ"ע ובני יהודה. ביום שלישי האחרון זכתה הקבוצה של אלירן מזרחי בכרטיס לשלב הבא של משחקי גביע המדינה, אחרי שניצחה 0:2 את גדנ"ע ת"א.
פורסם ב: 21/12/2017 16:29:56

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

פתיחת עונה מוצלחת לקבוצת ילדים א' של מכבי ת"א דרום, המודרכת ע"י אלירן מזרחי. הקבוצה ניצחה חמישה מבין שבעת משחקי הליגה שקיימה וביום שלישי האחרון העפילה לשלב הבא של גביע המדינה.

בחודש הזה קיימה הקבוצה התל אביבית שלושה משחקי דרבי דרום תל אביבים - בכולם היו ידה על העליונה. בתחילת החודש זכתה הקבוצה בניצחון חוץ 1:3 על גדנ"ע ת"א [למכבי: אלירן אבישר - צמד, בן גולד. לגדנ"ע: עידו הרשקוביץ]. שבוע לאחר מכן זכתה הקבוצה בניצחון ביתי 2:5 על בני יהודה [למכבי: עילאי תומר, אוראל באייה, רוי נאבי, אלירן אבישר ושער עצמי. לבני יהודה: ליאם גאני וג'ואל ניירקו].

ביום שלישי האחרון, שלושה ימים אחרי שסיימה בתוצאת תיקו 0:0 את משחק הליגה הביתי מול הפועל באר שבע, התייצבה מכבי ת"א למשחק דרבי ביתי מול גדנ"ע במסגרת גביע המדינה. מכבי לא הטיבה לשחק, אך בסיום ירדה מהמשחק עם ניצחון 0:2 וכרטיס לשלב הבא, כשעל השערים שהובקעו ברבע השעה האחרונה חתומים אוראל באייה ונהוראי דבוש.

הפנים של מכבי ת"א קדימה, לעבר ארבעה משחקי הליגה הקרובים שיקדימו את משחק הדרבי מול קבוצת הדרום של הפועל - שייערך בתחילת חודש פברואר.