ילדים ג' - גביע: משגב בשמינית הגמר

קבוצת ילדים ג' של הפועל משגב העפילה לשמינית גמר גביע המדינה, בזכות ניצחון ביתי דרמטי 5:6 על מכבי צור שלום. המאמן עידן קפלן: "שמחים על המשחק ועל האופי שהראו השחקנים, הכח של המועדון שלנו הוא בצוות המקצועי והמגובש שמגיע לכל משחק של המועדון בית וחוץ".
פורסם ב: 22/12/2017 00:32:03

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: אתר א-להגוש

המשחק הדרמטי ביותר שסיפק לנו מחזור הגביע בשנתון ילדים ג' נערך במשגב, שם הפועל המקומית מליגת המפרץ אירחה את מכבי צור שלום מליגת חוף. משחק מרתק שהסב הרבה הנאה לצופים והכי חשוב - התנהל בצורה ספורטיבית ומופתית.

המחצית הראשונה האירה פנים לאורחים מקרית ביאליק. השער ראשון של צור שלום נכבש בבעיטת פנדל, אחרי נגיעת יד ברחבה. לא מכן, צור שלום עלתה ליתרון 0:2. עד סיום המחצית משגב הצליחה לכבוש שער מצמק  בסמוך להפסקת המחצית הראשונה, שהסתיימה ביתרון 1:2 לזכות צור שלום. 

המחצית השניה נפתחה באופן דומה לראשונה, צור שלום כבשה שער ועלתה ליתרון 1:3.  משגב הצליחה לכבוש שני שערים ולהשוות את התוצאה ל-3:3. כשכבר נראה היה שהמשחק הולך לכיוון משגב, דווקא צור שלום עלתה ל- 3:4, לאחריה נפסקה בעיטת פנדל לזכות משגב, בגין נגיעת יד ברחבה. משגב השוותה את התוצאה בשנית, לפני שפנדל נוסף לצור שלום החזיר לה את היתרון. 5 דקות לסיום המשחק, בעוד שצור שלום הייתה ביתרון 4:5,  משגב השוותה בפעם השלישית - הפעם ל- 5:5. דקה לסיום המשחק כבשו ילדי משגב שער עם העקב, שחולל מהפך והעניק להם ניצחון 5:6. בסיום חגגו הילדים את העלייה לשלב הבא בזכות עבודה קבוצתית מרשימה והרבה אמונה בעצמם.

עידן קפלן, מאמן משגב, אמר בתום המשחק: "שמחים על המשחק ועל האופי שהראו השחקנים, הכח של המועדון שלנו הוא בצוות המקצועי והמגובש שמגיע לכל משחק של המועדון בית וחוץ".
תגובת צוות האימון של משגב: שמחים על המשחק ועל האופי שהראו השחקנים, הכח של המועדון שלנו הוא בצוות המקצועי והמגובש שמגיע לכל משחק של המועדון בית וחוץ.