ילדים א' - גביע: סינדרלה גרה בחולון

קבוצת ילדים א' של צפרירים חולון מליגת מרכז 2 זכתה בניצחון 0:1 במשחק החוץ מול מכבי פ"ת צפון מליגת השרון, בעקבותיו העפילה לשלב שמינית הגמר של משחקי גביע המדינה. אשר קורקוס, מאמן חולון: "ההגנה שלנו הייתה נקודת החוזק במשחק. אני רוצה להודות לכל שחקניי ולמנהל הקבוצה שלי על תמיכה מלאה לאורך כך הדרך"
פורסם ב: 22/12/2017 00:49:18

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת ילדים א' של צפרירים חולון זכתה ביום רביעי האחרון בכרטיס לשלב הבא של גביע המדינה, ולמעשה היא הקבוצה היחידה שאינה ממחוזות שרון, מרכז וחוף - שנחשבות לליגות הבכירות, שהצליחה להדיח קבוצה מאחת מהליגות הללו.

ביום רביעי האחרון התארחה צפרירים חולון מליגת מרכז 2 אצל מכבי פ"ת צפון מליגת שרון. החולונים הטיבו לשחק ובדקה ה-45 נכבש לזכותם שער עצמי, לאחר חטיפת כדור של שחקן חולון, אוראל סולימנוב, שמסר את הכדור לאליהו איוונוב, שפרץ לכיון הרחבה והוציא כדור רוחב לאליהו איילי שניסה לבעוט את הכדור, אך בלם של מכבי פ"ת שגה בניסיון הרחקת הכדור ודחק את הכדור לשערה של קבוצתו. השער העלה את חלון ליתרון 0:1, שעליו היא הצליחה לשמור עד לסיום המשחק, לאחריו חגגה זכייה בניצחון והעפלה לשלב שמינית גמר גביע המדינה.

אשר קורקוס, מאמן צפרירים חולון, אמר בסיום המשחק: "פתיחת המשחק שלנו הייתה התקפית. פתחתי את המשחק במערך של 4-4-2, במטרה ללחוץ על היריב - למרות שזה משחק חוץ קשה. לא נבהלנו מהם ומחצית הראשונה ניסו להניע כדור ולהפתיע אותם כבר בפתיחה, לכן הכנסתי כבר בדקה ה-20 עוד חלוץ - כדי לנסות להפתיע אותם והמחצית הראשונה נגמרה 0-0, כאשר שחקני ההגנה הקריבו והפגינו רוח לחימה.  לא נתנו להם להגיע למצבי הבקעה. במחצית השנייה החבר'ה קצת התעייפו ופ"ת התחילו ללחוץ עלינו במרכז המגרש, ולכן ביצעתי מספר חילופים כדי לסגור את מרכז המגרש. כתוצאה מכך נכבש השער היחיד במשחק דרך מרכז המגרש . אוסיף ואומר שההגנה שלנו הייתה נקודת החוזק במשחק. אני רוצה להודות לכל שחקניי ולמנהל הקבוצה שלי על תמיכה מלאה לאורך כך הדרך"