ילדים ב' - מרכז: הפועל תל אביב מוכנה לדרבי

תצוגת כדורגל מרשימה של קבוצת ילדים ב' של הפועל ת"א דרום זיכתה את הקבוצה בניצחון ביתי 2:3 על עירוני מודיעין - הקבוצה היחידה בליגת מרכז, שעד אתמול מאזנה היה נטול הפסדים. מודיעין הצליחה לחזור מפיגור של שני שערים, אך האדומים מת"א כבשו שער ניצחון כחמש דקות לסיום המשחק. בשבוע הבא מצפה לאדומים הצעירים משחק דרבי דרומי מול הצהובים של מכבי.
פורסם ב: 23/12/2017 08:23:37

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: עמוד הפייסבוק של מחלקת הנוער הפועל ת"א


שתי קבוצות שפתחו את העונה הזו בצורה מצוינת בליגת המרכז של שנתון ילדים ב' נפגשו אתמול למשחק ליגה. מצד אחד הייתה זו המארחת הפועל ת"א דרום - עם מאזן של שישה ניצחונות והפסד אחד, מצד שני הייתה זו האורחת קבוצת "צו פיוס" של עירוני מודיעין - שהתייצבה למשחק עם מאזן נטול הפסדים, שעמד על חמישה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. מודיעין התייצבה למשחק אחרי שניצחה יומיים קודם לכן 1:3 במשחק הגביע את הקבוצה הבכירה של בית"ר טוברוק [ליגת שרון], בעוד שהאדומים הודחו בסיבוב הקודם ע"י א.ס קהילתי חולון - שניצחה 0:1.

במשחק עצמו נראה היה שהעובדה שלמודיעין היה זה משחק שני בתוך 48 שעות, היה מעט בעוכריה. הפועל ת"א גילתה עדיפות בדקות רבות במשחק ובאה על שכרה עם ניצחון 2:3, אך מילה טובה מגיעה למודיעין שהצליחה לעשות קאמבק ולמחוק פיגור של שני שערים. הפועל ת"א כבשה את שני השערים במהלכים קבוצתיים יפים לעין, הראשון נכבש בשלב מתקדם של השליש הראשון ע"י אורי עגייב והשני נכבש בשלב מוקדם של השליש השני ע"י חוסיין סלאמה. מודיעין התעוררה מההלם והחלה לגלות יוזמה התקפית וסיכנה את שערה של הפועל ת"א, עד שבסמוך לסיומו של השליש השני כבש נועם כהן שער שצימק את התוצאה ל- 2:1. השער נתן למודיעין תנופה גדולה לקראת ההמשך. בתחילת השליש השני מודיעין כבשה שער מרהיב בבעיטה חופשית מלמעלה מ-20 מטרים מרגלו של יואב נידם - שהשווה את התוצאה ל-2:2. מודיעין הורידה הילוך לאחר השער שכבשה, הפועל ת"א התעוררה שוב עם יוזמה התקפית, וכחמש דקות לסיום המשחק שער שכבש בבעיטה חזקה נועם סנוף קבע את תוצאת המשחק - ניצחון 2:3 להפועל ת"א דרום, שהצליחה להנחיל הפסד ראשון לקבוצה המוכשרת ממודיעין.

במחזור הבא שחקני הפועל ת"א דרום תארח למשחק דרבי את קבוצת הדרום של מכבי ת"א. שחקני מודיעין יקוו לשוב למסלול הניצחונות, כשיארחו בביתם את היריבה העירונית בכתום של שתי התל אביביות - בני יהודה.

מעוניינים לקרוא סיקורים מפורטים ולצפות בקטעי וידאו ממשחקי מחוז מרכז של שנתון ילדים ב'? עשו לייק לעמוד הפייסבוק ילדים ב' ליגת מרכז.