טרום א' - שרון: טוברוק ניצחה בדרבי

במשחק הדרבי הנתנייתי, בין קבוצות שנתון 2007 של בית"ר טוברוק ומכבי נתניה, זכתה בית"ר טוברוק בניצחון ביתי 3:5 והיא שומרת על מאזן מושלם מפתיחת העונה.
פורסם ב: 23/12/2017 08:24:10

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שבת שמחה לקבוצת טרום א' של בית"ר טוברוק, המודרכת ע"י יפתח ניב. הקבוצה שומרת על מאזן מושלם במשחקי הליגה, אחרי שניצחה הבוקר 3:5 במשחק הדרבי את מכבי נתניה - משחק בין שתי קבוצות משנתון 2007 של שני המועדונים, להן נציגות של קבוצות שנתון 2008.

קבוצות שנתון 2007 של בית"ר טוברוק ומכבי נתניה קיוו לזכות בניצחון במשחק הדרבי, גם כדי לשפר את ההרגשה אחרי ההדחה באמצע השבוע במשחקי גביע המדינה.  המחצית ראשונה נפתחה עם שער מהיר לזכות טוברוק, משער שכבש דניאל אטלן, לאחריו טוברוק עלתה ל- 0:2 משער של שחר נחום. מכבי נתניה הצליחה לכבוש שני שערים ולהשוות את התוצאה, אך שער של אורי פלח העלה את טוברוק ליתרון 2:3 בתום המחצית הראשונה.

למחצית השניה טוברוק עלתה בתנופה גדולה וכבשה את השער הרביעי משער של דור פישל. 10 דקות לסיום המשחק טוברוק כבר עלתה ל- 2:5, משער נוסף של דור פישל. חמש דקות לסיום המשחק שער מצמק שכבשה מכבי קבע את תוצאת המשחק - ניצחון 3:5 לזכות טוברוק.

במחזור הבא מצפה לשחקני בית"ר טוברוק משחק חוץ מאתגר מול הפועל כפר סבא. מכבי נתניה תארח למשחק מסקרן את השכנה מצפון, הפועל חדרה.