נוער - יזרעאל: יש עתיד בבית שאן

בעוד שקבוצת הבוגרים של הפועל בית שאן משתרכת בתחתית טבלת ליגה א', כשאי ודאות גדולה בנוגע לעתידה מרחף, מצליחה קבוצת הנוער להביא הרבה כבוד לעיר הצפונית ולמועדון. הקבוצה של מיקי בן שבת שומרת על על מאזן מושלם בפסגת מחוז יזרעאל, אחרי שניצחה 1:3 בביתה את הפועל איכסל.
פורסם ב: 23/12/2017 08:24:25

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

ימים לא קלים ולא פשוטים עוברים על הכדורגל בעיר בית שאן. קבוצת הבוגרים, שסובלת בשנים האחרונות מניהול לא יציב ומחובות כספיים, מוצאת את עצמה משתרכת בתחתית ליגה א' - כשעתידה המקצועי והניהולי כרגע בסימן שאלה מאוד גדול. קרן אור באפילה היא מחלקת הנוער, המנוהלת בצד המקצועי ע"י מיקי בן שבת, שקבוצותיה בליגות יזרעאל לנוער, נערים ב' ונערים ג' וקבוצת ילדים א' ממחוז צפון, מביאות כבוד לעיר בהתנהלותן ובביצועיהן של הדשא.

קבוצת הנוער - שזוכה כמו יתר הקבוצות של המחלקה לחסות מארגון "צו פיוס" לקירוב לבבות בחברה הישראלית, הודחה באמצע השבוע ממשחקי גביע המדינה עם הפסד 6:0 לבית"ר טוברוק - מוליכת טבלת המחוז הצפוני של הליגה הלאומית. 48 שעות מאוחר יותר חזרה הקבוצה למעגל משחקי הליגה במחוז יזרעאל, עם מטרה ברורה: לזכות בניצחון נוסף ולשמור על מאזן מושלם בפסגת הטבלה. מנגד, שחקני הקבוצה האורחת של הפועל איכסל, שמדורגת במרכז הטבלה, קיוו להיות הראשונים שקוטעים את המאזן המושלם של בית שאן.

אחרי 20 דקות של כדורגל ללא שערים, בית שאן כבשה שער מרגלו של סטניסלב דוברולסקי - שהעלה אותה ליתרון 0:1. חמש דקות לאחר מכן הגיעה התגובה של איכסל, שער שכבש מג'די דראושה השווה את התוצאה ל-1:1. שער השוויון של איכסל החזיק מעמד כרבע שעה, עד ששער שכבש נווה פייזילי העניק לבית שאן יתרון 1:2 - בתום המחצית הראשונה.

במחצית השניה נמשכה המגמה החיובית של המשחק, אך בדקה ה-67 איכסל נותרה בעשרה שחקנים - בעקבות הרחקתו בכרטיס צהוב שני של אחמד שלעבי. בדקה ה-80 שער שני במשחק של סטינסלב דוברולסקי  - שהכפיל את מאזן הכיבושים העונתי שלו עד כה, סגר עניין והעניק לבית שאן ניצחון 1:3 ושמירה על מאזן מושלם בפסגת מחוז יזרעאל, לאחר תשעה מחזורי ליגה.

במחזור הבא שחקני בית שאן יקוו לשמור על מאזן מושלם, במשחק החוץ מול קבוצת התחתית של בית"ר כפר קנא. הפועל איכסל תקווה לזכות בניצחון במשחק מול קבוצת מרכז הטבלה של הפועל בני מוסמוס.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.