ילדים ג' - מרכז: חג מכבים שמח

קבוצת הדרום של מכבי ת"א בשנתון ילדים ג' זכתה בניצחון 3:6 במשחק החוץ מול הקבוצה המוכשרת של הפועל ראשון לציון, במשחק בין שתי קבוצות שהעפילו לשלב הבא של גביע המדינה. לתל אביבים היה זה ניצחון ליגה חמישי העונה.
פורסם ב: 23/12/2017 08:24:44

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצות ילדים ג' של מכבי ת"א דרום והפועל ראשל"צ חגגו באמצע השבוע העפלה לשלב הבא של גביע המדינה. התל אביבים זכו בניצחון ביתי נכבד על הפועל באר שבע, ראשון לציון זכתה בניצחון ביתי נאה על מכבי עמק חפר. הבוקר הן נפגשו במגרש העמית בראשון לציון למשחק ליגה, במטרה לסיים את השבוע הזה עם ניצחון נוסף, שיעצים את התחושות הטובות.

מכבי ת"א פתחה את המשחק בצורה מצוינת. מיד עם פתיחת המשחק, מהלך קבוצתי יפה של מכבי ת"א בצד שמאל הוביל להרמה טובה של יובל כפיר ובעיטת וולה של אורי אשכנזי, שהעלה את מכבי ת"א ליתרון 0:1. במגרש המקביל פריצה של נועם גולדשטיין הסתיימה בבעיטה נפלאה אל החיבורים - 0:2 למכבי ת"א דרום. לאחר מכן, בעיטה חופשית מדויקת של יואב פליישמן העלתה את היתרון התל אביבי ל- 0:3. שחקני
ראשון לציון לא ויתרו וצימקו ל 3:1, אך ממש לקראת סיום המחצית אורי חסאן כבש בנגיחה את השער הרביעי, לאחר הרמה מצוינת של גיא מאיר.

המחצית השנייה התחילה שוב עם שער של אורי אשכנזי, הפעם בנגיחה לאחר הרמה מדויקת של עמית קרדי - ואנחנו כבר ב- 1:5 לזכות מכבי ת"א. שחקני הפועל ראשון לציון הגיבו מיד עם שני שערים מהירים ויפים, שצימקו את התוצאה ל- 5:3. השער שקבע את תוצאת המשחק הגיע לאחר התקפה קבוצתית, אשר הסתיימה בשער נוסף של נועם גולדשטיין מבישול של בן זייד - בשער שקבע את תוצאת המשחק, ניצחון 3:6 לזכות הקבוצה של דניאל כהן, במשחק שבו שתי הקבוצות הטיבו לשחק.

במחזור הבא לשתי הקבוצות מצפה משחק חוץ: הפועל ראשון לציון תתארח אצל גדנ"ע ת"א, בעוד שמכבי ת"א תתארח אצל הפועל פ"ת.