העילית של אימוני העשרה כבר כאן

מעוניין לשפר באופן משמעותי את החולשות שלך ולהעצים את הכישורים שלך? בוא ללמוד מהטובים ביותר. פרויקט ייחודי בארץ המשלב עזרים טכנולוגיים ומעטפת מקצועית מהשורה הראשונה - שכוללת את אריק בנאדו, חזי נחשוני וכפיר אלפונטה, יוצא לדרך בקרוב בת"א. פרטים אודות הפרויקט במלל ובקטעי וידאו, בכתבה הבאה (תוכן פרסומי)
פורסם ב: 23/12/2017 08:43:04

מאת: מערכת האתר [תוכן פרסומי]

הידעתם? כדורגלן ישראלי בגיל 20 עומד בפיגור של כ- 5,000 שעות אימון לעומת הכדורגלן האירופאי בן גילו. אם נוסיף את זה לרמת ותנאי האימון המוצעת ברוב מחלקות הנוער בארץ, טבעי שנקבל פערים עצומים ביכולות. אז מה צריך לעשות כדורגלן צעיר כדי לקחת את עצמו כמה רמות קדימה בפרמטרים מקצועיים ומנטליים? אין מנוס מאימוני העשרה מחוץ למסגרת הקבוצתית.

אימונים אישיים הפכו לעניין נפוץ מאוד בשנים האחרונות. ברור לכל בר דעת, שהתמקדות בפן אחד של אימונים אינו מספיק כדי לשפר משמעותית יכולות של כדורגלן צעיר. בתחילת השנה האזרחית ייצא לדרך פרויקט ייחודי בארץ לאימונים אישיים לגילאי 8-16, בהובלתם של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. התכנית מבוססת על מספר מבדקים גופניים וטכניים  באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם שהגיע מאירופה לבדיקת אספקטים גופניים וקוגניטביים שונים. התכנית תכלול 12 יחידות אימון [אימון שבועי אחד שאורכו 60 דק’] בקבוצות של עד 4 שחקנים מקבוצות גיל קרובות, בסיום תקופת האימונים יבוצעו מבדקים חוזרים להערכת התקדמות השחקן והמשך עבודה.

אז מיהם אנשי המקצוע הבכירים, שמובילים את הפרויקט?

שי אבוהב - מנהל התכנית והפרויקט - בעל רקע ספורטיבי עשיר, אב לכדורגלן בקבוצת נערים של מכבי פ"ת - שמעורה מאוד בנעשה בגילאים הצעירים בכדורגל הישראלי. 

אריק בנאדו,  מנהל טקטי מנטלי- קפטן נבחרת ישראל בעבר,שיאן התארים בכדורגל הישראלי במכבי חיפה ובבית"ר ירושלים ובעל עשרות הופעות במפעלים הבינלאומיים הבכירים. במשך השנים בנאדו התאמן תחת המאמנים הבכירים ביותר בכדורגל הישראלי. בנאדו בעל רזומה עשיר כמאמן קבוצות הבוגרים והנוער של מכבי חיפה, הנבחרת הצעירה ועוזר מאמן נבחרת בוגרת - בעל הכשרות רבות בתחום האימון. לאחרונה השתלמות באקדמיה של אספניול.

חזי נחשוני, מנהל מקצועי ומאמן יסודות אתלטיים [זריזות,כוח מתפרץ ומהירות]- בוגר תואר ראשון בחינוך גופני, מאמן הכושר של הנבחרת הבוגרת בעבר, מאמן הכושר של נבחרת ישראל הצעירה הנוכחית וקבוצות מכבי חיפה וביתר ירושלים. מאמנם האישי של ספורטאי הצמרת טל בן חיים הבלם, עומר אצילי רמי גרשון אורי ששון ועוד.

כפיר אלפונטה, אחראי תחום טכני קואורדינטיבי- מאמן כדורגל בכיר, שאימן ילדים בכלל מחלקות הנוער באקדמיה של מכבי תל אביב ועירוני מודיעין, טיפח שנתונים רבים במחלקת הנוער של מכבי ת”א ובנוסף ביצע השתלמיות באקדמיות בגרמניה פרנקפורט הופניים פ.צ. קלן.

לצפייה בסרטון המציג באופן מוחשי את יסודות השיטה, הקליקו כאן

שי אבוהב וחזי נחשוני התארחו בתכנית "מגרש פתוח" בערוץ הספורט, והציגו בהרחבה את הפרויקט ואת הייחדיות שבו. לצפייה [דרך מובייל] הקליקו כאן

כל האימונים מצולמים וניתנים לצפייה און ליין ולשימושו האישי של המתאמן. האימונים ייערכו בקאנטרי ל’ ת”א בימי שני אחה”צ בהתאם לקבוצת הגיל


טלפון לפרטים נוספים שי אבוהב 052-4800200
להרשמה ושריון מקום ביומן האימונים: לי אלפונטה 050-7775902
עלות יחידת אימון נסיון 155 ש”ח. התוכנית כוללת 12 יחידות אימון [כוללת את שני המבדקים] בעלות של 140 ש”ח  לאימון.