נערים ב' - יזרעאל: קאמבק מרשים לרובי בדרבי החיפאי

קבוצת נערים ב' של מ.ס רובי שפירא חיפה פיגרה לאחר 25 דקות במשחק הדרבי מול בית"ר בהפרש של שלושה שערים, אך הצליחה לשנס מותניים ובכוחות משותפים ומאומצים כבשה שלושה שערים, נמנה מספיגות ובסיום שוויון 3:3, שמרחיק את שתי הקבוצות מהמקום השני שמוביל לעלייה לליגה הארצית החדשה של השנתון.
פורסם ב: 24/12/2017 17:14:26

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצות נערים ב' של בית"ר חיפה ומ.ס רובי שפירא חיפה, שמתאמנות ומשחקות בסמיכות זו לזו, נפגשו בשבת האחרונה למשחק דרבי במגרש אתו"ס 2 החדיש. שתי הקבוצות שואפות לסיים את העונה הזו באחד משני המקומות הראשונים בטבלה, במטרה לעזור למועדונים שלהם לקבל ייצוג בעונה הבאה בליגה הארצית החדשה של השנתון - שבעונה הבאה יעבור למבנה ליגות זהה לזה המוכר משנתון נערים א'.

שחקני בית"ר חיפה פתחו את המשחק בסערה, כבר לאחר חמש דקות שער שכבש רון אנדרייבסקי העלה את הבית"רים ליתרון 0:1. בדקה ה-21 בית"ר הכפילה את יתרונה משער שכבש ליעד אמסלם, וכעבור שלוש דקות שער של טל דוד העניק לבית"ר יתרון 0:3. הפתיחה המרשימה של בית"ר לא יצרה עבורה מקדמה להמשך. האדומים מן העבר השני התעוררו מההלם כעבור כמה דקות, להפסקת המחצית הם ירדו בפיגור של שער אחד בלבד - זאת בזכות שערים שכבשו נוראלדין זבידאת [32] ואקווה אמסלו [36]. התנופה של שחקני רובי המשיכה במחצית השניה, שער שכבש סלים פרח בדקה ה-47 הביא לשוויון 3:3. עד לסיום המשחק נמשכה המגמה ההתקפית, אך שערים נוספים לא נכבשו. בסמוך לסיום המשחק נותרה רובי בעשרה שחקנים, בעקבות הרחקתו בכרטיס צהוב שני של יוסף טפרה.

בעקבות התוצאה שחקני רובי שפירא ממשיכים להקדים בנקודה אחת את את יריבתה במשחק אתמול, והיא מרוחקת 9 נקודות ומשחק חסר מהמקום השני, בו מדורגת הפועל חדרה. בשבוע הבא תפגוש הקבוצה למשחק דרבי נוסף את מוליכת הטבלה, מ.כ נווה יוסף חיפה. בית"ר חיפה תתארח אצל מ.ס כפר קמא, שמדורגת בחלק התחתון של הטבלה.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.