ילדים ב' - מרכז 2: ראשון מערב חזרה לנצח

קבוצת ילדים ב' של הפועל ראשל"צ מערב, שפתחה את העונה עם שני ניצחונות, חזרה ביום שישי האחרון למסלול הניצחונות אחרי חמישה הפסדים רצופים - עם ניצחון 2:4 על מכבי רחובות, שהדיחה אותה ממשחקי גביע המדינה. אלעד שמואלביץ', מאמן הקבוצה: הניצחון הזה יתרן רוח גבית, ביטחון ומוטיבציה להמשך".
פורסם ב: 25/12/2017 17:23:21

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת ילדים ב' של הפועל ראשון לציון מערב חיכתה לא מעט זמן למשחק מוצלח, כמו זה שהיה לה בשבת האחרונה. הקבוצה של אלעד שמואלביץ' פתחה את העונה הזו עם שני ניצחונות ליגה, שלאחריהם הגיע רצף של חמישה הפסדים והדחה ממשחקי גביע המדינה. ביום שישי האחרון התארחה הקבוצה מעיר היין אצל קבוצת "צו פיוס" של מכבי רחובות, שהייתה עם מאזן די דומה לשלה. אותה רחובות הדיחה את ראשון לציון ממשחקי הגביע והתייצבה יומיים קודם למשחק גביע מול מ.ס אשדוד, שהסתיים בהפסד 3:0 והדחה ממשחקי הגביע.

בשונה ממשחק הגביע בין שתי הקבוצות, הפעם שחקני ראשון לציון היו אלה שחגגו בסיום המשחק. רחובות פתחה את המשחק בצורה טובה וכבשה שער יתרון, אך לאחר 10 דקות שער שכבש רז זיידן הביא לשוויון. בדקה ה-20 שער שכבש גל טל חולל מהפך והעניק לראשון לציון יתרון 1:2. התנופה של ראשון לציון המשיכה גם בשליש השני, בו שער שכבש אדיר ג'נח בדקה ה-30 העניק לה יתרון 1:3. בשליש האחרון של המשחק ראשון לציון כבר עלתה ליתרון 1:4, משער שכבש דניאל כץ בדקה ה-60. לקראת סיומו של המשחק רחובות כבשה שער מצמק שקבע את תוצאת המשחק - ניצחון 2:4 לזכות הפועל ראשון לציון מערב.

אלעד שמואלביץ', מאמן ראשון לציון, אמר בתום המשחק: "אני גאה ושמח על הניצחון. אין ספק שכיף לראות את השחקנים שלי מחייכים ומאושרים. הניצחון הזה ייתן רוח גבית, ביטחון ומוטיבציה להמשך, אחרי פתיחת עונה מצוינת והתקופה הפחות טובה שעברנו. עבדנו בתקופה האחרונה על הצד המנטלי, עשינו פעילויות גיבוש, אסיפה ושיחות והיו אימונים מצוינים, אני שמח שהיה לזה ביטוי במשחק האחרון".

במחזור הקרוב הפועל ראשון לציון מערב תצא למשחק חוץ נוסף, הפעם מול הפועל פ"ת צפון. מכבי רחובות תארח ביום חמישי הקרוב את א.ס קהילתי חולון.