ילדים א' - דן: טייבה המשיכה בעליה

קבוצת ילדים א' של צעירי טייבה זכתה בשבת האחרונה בניצחון שביעי העונה - 0:2 במשחק החוץ מול הקבוצה המוכשרת של עליה כפר סבא. עבדל רחמן רביע, מאמן טייבה: "באנו למשחק חוץ מאוד קשה נגד קבוצה עיקשת ולא התרגשנו שיחקנו כדורגל חיובי שלטנו ברוב דקות המשחק ובסוף חזרנו עם הניצחון".
פורסם ב: 26/12/2017 17:32:43

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שתיים מהקבוצות המובילות והיותר המוכשרות שיש במחוז דן של שנתון ילדים א' נפגשו בשבת האחרונה למשחק ליגה. קבוצת עליה כפר סבא אירחה את צעירי טייבה, כשלעליה מאזן של 5 ניצחונות ו-2 הפסדים, בעוד שלטייבה מאזן של 6 ניצחונות והפסד אחד.

המשחק התחיל בשליטה של טייבה, אך כפר סבא הייתה מסוכנת בהתקפות מתפרצות והמחצית הראשונה הסתיימה בתיקו 0:0.  במחצית השנייה מאמן טייבה עבדל רחמן רביע עשה כמה חילופים, שהניבו פירות.  השחקן המחליף עבדל כרים נציראת כבש צמד שערים בדקות ה-62 וה- 70, בסיומן של שתי התקפות יפהפיות והכריע את המפגש המעניין  בניצחון 0:2 מתוק מאוד לזכות טייבה.

מאמן הקבוצה, עבדל רחמין רביע, שכמעט העלה את קבוצת הבוגרים של צעירי טייבה בעונה שעברה מליגה ב' לליגה א', אמר בסיום המשחק: "אני שמח מאוד בשביל הילדים, ההורים והעיר טייבה. יש לנו קבוצה מוכשרת וכולם ראו את זה היום. באנו למשחק חוץ מאוד קשה נגד קבוצה עיקשת ולא התרגשנו. שיחקנו כדורגל חיובי, שלטנו ברוב דקות המשחק -  ובסוף חזרנו עם הניצחון".

במחזור הקרוב שחקני צעירי טייבה יקוו להמשיך במסלול הניצחונות, כשיארחו את שחקני הפועל פרדסיה. שחקני עליה כפר סבא יתארחו באמצע השבוע הבא אצל מכבי עמק חפר.