נערים א' - יזרעאל: ניצחון ראשון לטירת הכרמל

קבוצת נערים א' של הפועל טירת הכרמל טעמה בשבת האחרונה לראשונה טעמו של ניצחון, זאת אחרי שניצחה בביתה 3:4 את הפועל אלתיחאד נצרת.
פורסם ב: 26/12/2017 17:48:45

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת נערים א' של הפועל טירת הכרמל היא קבוצה שונה ודי חריגה בנוף של השנתון. הקבוצה שמודרכת ע"י עידן אליאס היא למעשה קבוצה שהוקמה העונה, משחקים בה שחקנים שלהם זוהי עונה ראשונה במסגרת של ליגה - לצד שחקנים שחידשו פעילות אחרי מספר עונות של פסק זמן ולצד שחקנים ששיחקו בעונות קודמות בקבוצות אחרות. בששת מחזורי הליגה הראשונים במחוז יזרעאל זכתה הקבוצה בשתי נקודות בלבד, אך היא המשיכה לעבוד קשה ולהאמין. בשבת האחרונה הקבוצה באה על שכרה, כשהצליחה לזכות בניצחון ראשון העונה הזו - 3:4 ביתי על הפועל אלתיחאד נצרת, שגם לה ניצחון אחד מפתיחת העונה.

הפתיחה האירה פנים דווקא לקבוצה האורחת, שער שכבש מחמוד שרביני העניק לנצרת יתרון 0:1 בדקה ה-7. התגובה של הקבוצה המארחת לא איחרה לבוא, שערים שכבשו לי גיטא [12] ויאיר גבאי [18] חוללו מהפך והעניקו לטירת הכרמל יתרון 1:2, שהחזיק עד סמוך לסיום המחצית הראשונה - אז שער שכבש אליאס מאהלי השווה את התוצאה ל-2:2.

במחצית השניה של המשחק נכבשו להם עוד שלושה שערים, שהגיעו אחרי 20 דקות ראשונות ללא הבקעות. שערים שכבשו אביאל מגל [63] ושליו לוי [70] העניקו לטירת הכרמל יתרון 2:4, שקוזז בסמוך לסיום המשחק עם שער שהבקיע נאסים אבו גזאלה, שקבע את תוצאת המשחק - ניצחון 3:4 לזכות טירת הכרמל.

במחזור הקרוב לשתי הקבוצות מצפה משחק מסקרן. שחקני טירת הכרמל יתארחו אצל הפועל אום אל פאחם - שמרוחקת 6 נקודות מפסגת הטבלה, בעוד ששחקני נצרת יארחו את מ.ס רובי שפירא חיפה - שמרוחקת 2 נקודות בלבד מהפסגה.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.