הכר את השחקן: עמית פרסקו, ילדים ג' - בני יהודה

פינת "הכר את השחקן" ממשיכה להעניק לכם את הבמה הכי מרכזית שיש. והיום אנו שמחים לארח את עמית פרסקו, קשרה של קבוצת ילדים ג' של בני יהודה ת"א. מעוניינים גם אתם להשתתף בפינה ולזכות בראיון אצלנו? כל הפרטים בכתבה זו.
פורסם ב: 27/12/2017 11:53:46

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

עונת הכדורגל מתקרבת במחלקות הנוער נמצאת איפשהו על אזור השליש הראשון שלה. מבחינתנו זה זמן טוב להחזיר לפרונט כדורגלנים צעירים. אנו שמחים לתת תאוצה מחודשת לפינת 'הכר את השחקן'. מעת לעת, נציג בפניכם שחקן אשר ישתף אתכם בחוויות וברגעים היפים שלו במגרש ומחוצה לו.  מעוניינים גם אתם להשתתף? מלאו את הפרטים ששאלנו את מרואיין זה, ענו על השאלות ששאלנו את המרואיין בכתבה זו, צרפו שלוש תמונות לרוחב, שלחו לנו את כל המידע בקובץ וורד וצרפו את התמונות לחוד בעמוד הפייסבוק שלנו. הקליקו כאן למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו.

היום אנו שמחים לארח את עמית פרסקו מחולון, שיחגוג בעוד כשבועיים וחצי יום הולדת 12. פרסקו הוא קשרה המרכזי של קבוצת ילדים ג' של בני יהודה ת"א, אליה הוא עבר אחרי תחילת העונה מהפועל ת"א דרום - בשורותיה שיחק עוד משלב מוקדם של גיל בית ספר לכדורגל. פרסקו מסביר את הסיבות למעבר: "הייתה לי תקופה יפה בהפועל ת"א ובעונה שעברה הקבוצה שלנו הייתה השלישית בטיבה בליגת מרכז. נוצר מצב שהיו דברים שפחות התאימו לי ולכן עברתי לבני יהודה ת"א - בשורותיה אני מרגיש טוב ונהנה. שאיפותיי לעתיד הם להתקדם בקבוצתי החדשה ולתת את המקסימום, כדי להגיע כמה שיותר רחוק בתחום הכדורגל".

את עמית פרסקו תוכלו להכיר מזוויות נוספות, בפינת האסוציאציות:

רגע ספורטיבי גדול - "בעונה שעברה הבקעתי שער מחצי מגרש ,במשחק גביע מול מכבי נתניה".

רגע ספורטיבי מאכזב - "הפסד בעונה שעברה במשחק רבע גמר גביע מול אשדוד".

החלום הספורטיבי הגדול ביותר - "החלום שלי הוא להגיע לשחק בליגה ספרדית".

רגע ספורטיבי מצחיק - "בעטתי בכדור ובטעות הוא פגע בשופט".

כדורגל ישראלי אהוב - "מאור בוזגלו. שחקן מוכשר בעל רצון ומוטיבציה גדולה. מאחל לו רפואה שלמה וחזרה מהירה למגרשים".

כדורגלן אהוב בעולם - "כריסטיאנו רונאלדו. שחקן מדהים, שמגלם בצורה הטובה ביותר דוגמא להתמדה והצלחה".

קבוצת כדורגל אהודה בעולם - "ריאל מדריד.  כיף לצפות במשחקים שיש המון שיתוף פעולה בין השחקנים, כדורגל יפה לעין. אני אוהב את השחקנים והרמה הגבוהה של כקבוצה, למרות שעד כה זו עונה פחות טובה".

ענפי ספורט אהובים מלבד כדורגל - "ריצה - אני מתחרה לפעמים מטעם בית הספר, קפיצה לרוחק, שחייה ומדי פעם כדורסל.

בשעות הפנאי - "אוהב להיפגש עם חברים, לצפחות בסרטים ולשחק באולינג".

סרט אהוב -  "נעלי הזהב"