נערים ג'' - גביע: הניצחון שמעלה אדומים לשלב הבא

קבוצת נערים ג' של בני סכנין העפילה לשלב הבא של גביע המדינה, אחרי שזכתה אתמול בניצחון 0:2 במשחק החוץ מול בית"ר מעלה אדומים.
פורסם ב: 28/12/2017 13:51:15

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שבוע לאחר קיום המחזור המאסיבי של משחקי גביע המדינה, נערך אתמול במגרש במעלה אדומים משחק בין קבוצות נערים ג' של בית"ר מעלה אדומים "צו פיוס" ובני סכנין - שלאחריו הושלמה תמונת העולות למשחקי השלב הבא.

בני סכנין, שמתקשה לייצר יציבות העונה במחוז חוף - בו היא מדורגת במרכז הטבלה, הצליחה לחזור צפונה עם ניצחון 0:2 על הקבוצה המארחת - שמדורגת במקום השלישי בטבלת דן 1. צמד שערים שכבש פדיל זבידאת במחצית השניה, בדקות ה-53 וה-63, סללו את דרכה של סכנין לשלב הבא של משחקי גביע המדינה.

שתי הקבוצות יחזרו בימים הקרובים למעגל משחקי הליגות. בית"ר מעלה אדומים תארח ביום שני את הפועל בני אשדוד - אותה היא מקדימה בשתי נקודות. בני סכנין תארח את הפועל מעגן מיכאל, שמקדימה אותה ב-9 נקודות.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.