נערים א' - גביע: המכבים מתל אביב נעצרו בבאר שבע

קבוצת נערים א' של הפועל באר שבע העפילה לשלב הבא של גביע המדינה, לאחר שניצחה אתמול 0:1 במשחק השלמה במסגרת גביע המדינה לא אחרת מאשר מכבי ת"א, שמלבד תוצאת תיקו אחת במשחק הליגה מול הפועל באר שבע, מאזנה בכל המסגרות עמד על ניצחונות בלבד. פלג חמדי, המאמן המנצח: "אני גאה בשחקנים על ההשקעה ועל האמונה. לא מובן מאליו להתמודד בצורה טובה פעמיים בחודש האחרון מול הקבוצה שנחשבת כיום למובילה בשנתון".
פורסם ב: 28/12/2017 14:17:46

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת נערים א' של מכבי ת"א עושה עונה מרשימה מאוד בליגת העל - אותה היא מוליכה בפער של 6 נקודות מהמקום השני ועם 45 כיבושי שערים ב-11 משחקים. שני משחקים בלבד במהלך השליש הראשון של העונה לא הצליחה הקבוצה של אליעזר בן אהרון - בשניהם זה קרה כשמן העבר השני ניצבה הפועל באר שבע - שמדורגת במקום החמישי, במרחק 11 נקודות מהתל אביבים.

שבועיים וחצי אחרי שמשחק הליגה בין הקבוצות הסתיים בתוצאת תיקו 2:2, הגיעה אתמול שוב מכבי ת"א לבירת הנגב למשחק מול הפועל באר שבע - הפעם במסגרת גביע המדינה. כמו במשחק הליגה, גם במשחק הגביע שתי הקבוצות הרבו לגלות יוזמה התקפית, אלא שהפעם המשחק הניב שער אחד בלבד - שער שכבש עדן בנימין בדקה ה-50 לזכותה של באר שבע, שהשכילה לשמור על התוצאה עד לסיום המשחק - לאחריו היא חגגה ניצחון 0:1 והעפלה לשלב הבא של משחקי גביע המדינה.

פלג חמדי, מאמן הפועל באר שבע, אמר בסיום המשחק: "היה משחק טוב משני הצדדים, משחק שיכול היה להסתיים עם יותר שערים. זכינו בניצחון חשוב ומתוק. אני גאה בשחקנים על ההשקעה ועל האמונה. לא מובן מאליו להתמודד בצורה טובה פעמיים בחודש האחרון מול הקבוצה שנחשבת כיום למובילה בשנתון".

בשבת הקרובה יחזרו שתי הקבוצות למעגל משחקי הליגה, שתיהן יארחו קבוצות מהחלק התחתון של הטבלה. מכבי ת"א תארח את מכבי נתניה - שמקדימה ב-5 נקודות את הקו האדום, שמתחתיו מדורגת הפועל ר"ג - יריבתה של הפועל באר שבע.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.