ילדים ג' - חוף: הדרבי החיפאי של נווה יוסף

קבוצת ילדים ג' של מ.כ נווה יוסף חיפה זכתה בניצחון 5:8 במשחק הדרבי מול האדומים של הפועל, שהוליכו בתחילת המשחק ביתרון 0:2. נווה יוסף עם 7 ניצחונות בשמונה מחזורים.
פורסם ב: 30/12/2017 15:46:46

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

פתיחת עונה מדהימה לקבוצת ילדים ג' של מ.כ נווה יוסף חיפה, המודרכת ע"י אלון גבע ומנוהלת ע"י עורך הדין אסי פוטר. הקבוצה זכתה היום בניצחון שביעי בשמונה משחקי ליגה במחוז חוף, ורק למכבי חיפה "קצף" מאזן טוב משלה בליגה זו. היום זכתה הקבוצה בניצחון חוץ 5:8 במשחק הדרבי מול הפועל חיפה.

המשחק האיר פנים לקבוצה המארחת באדום, שצעדה ביתרון 0:2. נווה יוסף הצליחה לכבוש שלושה שערים ולחולל מהפך בתוך זמן קצר, אך האדומים כבשו שער שוויון. עד לסיום המחצית הראשונה נווה יוסף נמנעה מספיגות וכבשה שלושה שערים נוספים, בדרך ליתרון 3:6. במחצית השניה נווה יוסף כבשה ראשונה, אך שני שערים שכבשה הפועל [אחד בפנדל] העמידו את יתרונה של נווה יוסף על 5:7. בסמוך לסיומו של המשחק שער שכבשה נווה יוסף בבעיטת פנדל קבע את תוצאת המשחק - ניצחון 5:8 לקבוצה של אלון גבע, שאמר בתום המשחק: "אני גאה בשחקנים שלי, על שהצליחו להפוך פיגור מוקדם לניצחון במגרש לא קל מול יריבה ראויה. שמחים על פתיחת העונה המוצלחת ומקווים להמשכיות".

במחזור הבא נווה יוסף תארח את מכבי קרית אתא, ואילו הפועל חיפה תפגוש לדרבי "האחיות החורגות" את מ.ס רובי שפירא.