נערים ב' - דן: הדרבי של ראשון לציון צהוב

קבוצת נערים ב' של א.ס רמת אליהו זכתה בניצחון 1:3 על מ.ס שיכון המזרח, במשחק דרבי השכונות של ראשון לציון. שתי הקבוצות עדיין בפער גדול משני המקומות הראשונים, שמובילים בתום העונה להעפלה לליגה הארצית.
פורסם ב: 30/12/2017 17:20:23

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שבת שמחה לקבוצת נערים ב' של א.ס רמת אליהו, שעלתה לכותרות לפני כחודשיים בנסיבות לא מחמיאות, בעקבות אלימות שארעה בסיום משחק הדרבי מול הפועל ראשל"צ מערב. היום הקבוצה של שרון תייר זוכה לכותרות חיוביות, בזכות ניצחון 1:3 במשחק דרבי השכונות של ראשון לציון מול מ.ס שיכון המזרח, במשחק בין שתי קבוצות מרכז טבלה במחוז דן.

רמת אליהו, שהתייצבה למשחק החוץ עם מאזן נחות בנקודה אחת מזה של שיכון המזרח, הייתה במיטבה בפתיחה של המחצית השניה - אחרי מחצית ראשונה שבה לא נכבשו שערים וזכתה בכל הקופה. בדקה ה-46 שער שכבש עידו מערבי העלה את רמת אליהו ליתרון 0:1, שער שכבש דראבה קבאד בדקה ה-58 העלה את רמת אליהו ליתרון 0:2, בדקה ה-62 עידו מערבי השלים צמד וכבש שער 11 העונה - שהעלה את רמת אליהו ליתרון 0:3. שיכון המזרח הצליחה לכבוש שער מצמק סמוך לסיום המשחק מרגלו של אלעד דירי המחליף שקבע את תוצאת המשחק - ניצחון 1:3 לרמת אליהו.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.