טרום א' - שרון: מכבי הרצליה מצאה את העמק השוה

קבוצת טרום א' של מכבי הרצליה זכתה אתמול בניצחון 5:7 במשחק החוץ מול מכבי עמק חפר "גבעת חיים", והיא נהנית מהמאזן השלישי בטיבו בליגת השרון. המאמנת עדי שטיין: "מקדישים את הניצחון וההצלחה של הקבוצה לבעלים של המועדון, אריאל שיימן היקר, שמגלה המון התעניינות ואכפתיות מהנעשה בקבוצה".
פורסם ב: 31/12/2017 14:57:26

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שתי קבוצות מייצגות את מכבי הרצליה בשנתון טרום א'. הקבוצה המשחקת במחוז שרון נהנית מהמאזן השלישי בטיבו בליגה, שעומד על 7 ניצחונות והפסד אחד בלבד. אתמול התארחה הקבוצה של עדי שטיין אצל קבוצת שלוחת גבעת חיים של מכבי עמק חפר, שהתייצבה למשחק עם מאזן נאה שעמד על ארבעה ניצחונות ושני הפסדים. כמו במשחק מול הקבוצה משלוחת בת חפר, גם הפעם למכבי הרצליה לא היה קל מול הקבוצה המוכשרת של עמק חפר.

אחרי מחצית ראשונה שהסתיימה בתוצאה שוויון 2:2, במחצית השניה כל אחד מחצאי המגרשים היה בדומיננטיות של קבוצה אחרת. בחצי המגרש שבו עמק חפר הייתה דומיננטית היא שמרה על רשת נקיה וכבשה שני שערים, אך בחצי המגרש בו הרצליה הייתה דומיננטית הבקיעה הקבוצה האורחת מהרצליה חמישה שערים וספגה שער אחד בלבד. בסיום, ניצחון 5:7 לזכות מכבי הרצליה, בשורותיה הצטיינו השוערים איתן ויהלי. את השערים כבשו איתי זפרני ויהונתן ימיני - צמד כ"א, רוי, יובל נעמד ושני יהונתן.

עדי שטיין, מאמנת מכבי הרצליה, אמרה בסיום המשחק: "שיחקנו מול קבוצה איכותית, בתנאי מגרש לא אידיאלים. אני שמחה שהילדים התעלו וזכו בניצחון. שמחה מאוד שפתחנו את העונה בצורה טובה ויש פירות לעבודה הקשה שאנחנו משקיעים יחד שנה שניה ברציפות. מגיע קרדיט גדול למנהלים המסורים של הקבוצה, להורים הנהדרים והילדים שעובדים קשה. את הניצחון אנחנו מקדישים לבעלים של המועדון, מר אריאל שיימן היקר, שמגלה המון התעניינות ואכפתיות מהנעשה בקבוצה - הן בהגעה לאימונים והן בהגעה למשחקים. אנחנו מודים לו מאוד ומוקירים את תמיכתו בנו".

במחזור הבא לשתי הקבוצות מצפים משחקים מאתגרים. מכבי הרצליה תארח לדרבי אזורי את השכנה מרמת השרון, מכבי עמק חפר תתארח אצל הפועל הוד השרון.