נערים ב' - ארצית דרום: ניצחון חשוב להפועל באר שבע

קבוצת נערים ב' של הפועל באר שבע זכתה בשבת האחרונה בניצחון 0:2 ביתי על בני יהודה ת"א, שכעת מדורגת במקום התשיעי - שמשמעותו בסיום העונה תהיה שווה לירידת ליגה. הניצחון מעניק לבאר שבע פער של 5 נקודות מהמקום התשיעי.
פורסם ב: 01/01/2018 16:44:25

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

החלטת ההתאחדות לכדורגל להתאים החל מהעונה הבאה את מבנה הליגות בשנתון נערים ב' לזה הקיים בשנתון נערים א' - עם ליגת על אחת [תורכב מקבוצות של 8 המועודנים שקבוצותיהם יסיימו בשמיניה הראשונה של ליגת ארצית דרום, ו-8 קבוצות המייצגות מועדונים מלבד מכבי חיפה - שקבותיהן יסיימו בתשיעיה הראשונה של הליגה הארצית], מתחתיה שתי ליגות ארציות ומתחתיהן מספר ליגות מחוזיות, הביאה למצב שרוב המשחקים בשתי הליגות הבכירות של שנתון נערים ב' הם משחקים על כל הקופה.

קבוצות נערים ב' של הפועל באר שבע ובני יהודה ת"א נפגשו בשבת האחרונה בבירת הנגב למשחק ליגה מאוד חשוב. באר שבע התייצבה למשחק כשהיא מקדימה את המקום התשיעי, בו דורגה בני יהודה, בשתי נקודות בלבד. אחרי מחצית ראשונה מאופסת, שער שכבש איליי מדמון בדקה ה-51 העניק לבאר שבע יתרון 0:1. המשחק המשיך עם מגמה התקפית דו צדדית. בסמוך לסיום המשחק שער שכבש פאדי אלפיניש העניק לקבוצה המארחת, המודרכת ע"י כדורגלן העבר אלון ריף, לזכות בניצחון 0:2 שפותח פער של 5 נקודות בין הפועל באר שבע והפועל ראשון לציון לתשיעית בטבלה, בני יהודה ת"א - שבשלב זה היא על תקן קבוצה שמוצאת את עצמה מתחת לקו האדום.

בשבת הקרובה הפועל באר שבע תתארח למשחק מאתגר אצל המוליכה מ.ס אשדוד - שמקדימה אותה בחמש נקודות. בני יהודה תארח למשחק חשוב את הפועל אשקלון - שאותה היא מקדימה בשש נקודות.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.