ילדים ב' - דן 1: חגיגה אדומה בהר חומה

קבוצת ילדים ב' של הפועל ירושלים זכתה אתמול בניצחון 2:3 על קבוצתה המוכשרת של מ.ס חבל מודיעין, במשחק חיובי של שתי הקבוצות. לידור כהן, עוזר מאמן הפועל ירושלים: "״אנחנו נהנים לראות את הילדים שמחים, אבל באמת שהתוצאות פחות מעניינת אותנו".
פורסם ב: 04/01/2018 18:12:19

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

רגע לפני שהגיע לו סופ"ש חורפי ברחבי הארץ, נפגשו להן אתמול במגרש הסינטטי החדיש בשכונת הר חומה בירושלים, קבוצות ילדים ב' של הפועל ירושלים ומ.ס חבל מודיעין למשחק ליגה שמיני העונה בליגת דן 1. הירושלמים התייצבו למשחק עם מאזן של 5 ניצחונות ו-2 הפסדים, בעוד שהאורחים התייצבו למשחק עם מאזן של 4 ניצחונות ו-4 הפסדים.

הקבוצה מהבירה הצליחה לכבוש שער בכל אחד מהשלישים: בדקה ה-20 למשחק דניאל בן אהרון קיבל מסירת  עומק והתקדם למצב של אחד על אחד מול השוער וסיים בשער, שהעניק לקבוצתו יתרון 0:1. בדקה ה-35 דניאל בן אהרון ניצב מול בלם אורח עם גבו אל השער, הסתובב והמשיך בתנועה לכיוון השער וסיים בשער, שהעלה את קבוצתו ליתרון 0:2.  חבל מודיעין לחצה והשיגו את השער המצמק בדקה ה-40 למשחק, לאחר מסירת עומק לעבר אחד מחלוציה, שלא התבלבל וסיים עם שער שצימק את התוצאה ל-2:1.  בדקה ה-55 שוב שער לירושלים: בעיטה חופשית על סף הרחבה מרגלו של יאן יוספוב, שבעט בעיטה שטוח לפינה של השער העלתה את הפועל ירושלים ליתרון 1:3. בדקה ה-65 חבל מודיעין יצאה להתקפה מתפרצת, לאחר הגבהת קרן של הפועל ירושלים. הכדור הגיע לעבר שחקן התקפה, שנותר לבד מול השוער עבר אותו וסיים בשער שקבע את תוצאת המשחק - 2:3 לזכות הפועל ירושלים.

תגובת עוזר המאמן של הפועל ירושלים, לידור כהן : ״אנחנו נהנים לראות את הילדים שמחים, אבל באמת שהתוצאות פחות מעניינת אותנו. אנחנו מתמקדים באיך לקדם את הילדים ולעזור להם לצבור ניסיון וידע.  והמאמן גיא אסרף ואני שחקני בוגרים, כך שאנחנו יודעים איך לעבוד עם הילדים ועל מה לעבוד נכון לעבוד איתם, כדי שהילדים יצליחו וישתפרו מאימון לאימון וממשחק למשחק".