הכר את השחקן: לירון מכלוף - נערים א', מכבי הרצליה

פינת "הכר את השחקן" מפנה היום את הזרקור שלה לירון מכלוף, שוערה של קבוצת נערים א' של מכבי הרצליה - מוליכת טבלת ארצית צפון. מעוניינים גם אתם להתארח בפינה? פרטים נוספים בכתבה.
פורסם ב: 05/01/2018 12:38:35

עונת הכדורגל מתקרבת במחלקות הנוער נמצאת איפשהו על אזור השליש הראשון שלה. מבחינתנו זה זמן טוב להחזיר לפרונט כדורגלנים צעירים. אנו שמחים לתת תאוצה מחודשת לפינת 'הכר את השחקן'. מעת לעת, נציג בפניכם שחקן אשר ישתף אתכם בחוויות וברגעים היפים שלו במגרש ומחוצה לו.  מעוניינים גם אתם להשתתף? מלאו את הפרטים ששאלנו את מרואיין זה, ענו על השאלות ששאלנו את המרואיין בכתבה זו, צרפו שלוש תמונות לרוחב, שלחו לנו את כל המידע בקובץ וורד וצרפו את התמונות לחוד בעמוד הפייסבוק שלנו. הקליקו כאן למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו.

היום אנו שמחים לארח את לירון מכלוף מנתניה, שחגג אתמול יום הולדת 17. מכלוף הוא שוערה של קבוצת נערים א' של מכבי הרצליה - שפתחה את העונה הזו עם מאזן כמעט מושלם והיא מוליכה את טבלת ארצית צפון, ביתרון 3 נקודות על פני עירוני נשר. למכלוף זו עונה שניה בקבוצה, אליה הגיע ממכבי נתניה. השוער מסכם בסיפוק את פתיחת העונה המוצלחת של קבוצתו:  "בינתיים המצב מצוין. אנחנו  במקום הראשון ומקווים להמשיך ככה עד סוף העונה. אני מרוצה מהיכולת האישית שלי ומקווה להמשיך כך עד סוף העונה. לצערי, מהמשחק הקרוב איעדר בגלל שהורחקתי בעקבות נגיעה ביד מחוץ לרחבה במשחק מול מכבי צור שלום, בו ניצחנו למרות שהיינו בנחיתות מספרית - דבר שמעיד על החוזק שלנו כקבוצה". בנוגע לעתידו המקצועי מכלוף כבר מסמען מטרות: "אני שואף להגיע לקבוצת הבוגרים של המועדון ולהתפתח כמה שיותר ולהגיע לרמות הגבוהות של הכדורגל".

את לירון מכלוף תוכלו להכיר מזוויות נוספות בפרק האסוציאציות:

רגע ספורטיבי גדול  - "בתחילת העונה שיחקתי שני משחקים עם קבוצת הנוער. במשחק הגביע ניצחנו 0:12 את עוצמה חולון, במשחק הליגה הראשון לעונה הקבוצה  1:2 את הפועל מחנה יהודה, במשחק שבו חוללנו מהפך".

רגע ספורטיבי מאכזב  -"ההפסד 2:1 לעירוני נשר, היריבה הגדולה שלנו במאבק העליה. ההפסד הזה קטע לנו רצף של 7 ניצחונות. נקווה שהוא יהיה ההפסד האחרון לעונה הזו". 

חלום ספורטיבי גדול  - "לשחק באירופה".

הדבר הכי מצחיק שקרה לי בכדורגל  – "טעות שלי כמעט הובילה לכיבוש שער של שחקן יריב. למזלי, הבלם שלנו עצר את הכדור מהקו".

שוער ישראלי אהוב  – "דודו גורש. שוער  שהוכיח שעבודה קשה וסבלנות משתלמים". 

שוער  אהוב בעולם – "מנואל נויאר. משחק הרגל שלו כמו של שחקן שדה והמיקום שלו במגרש פנטסטי".

קבוצת כדורגל אהודה בחו"ל – "ריאל מדריד. הקבוצה הטובה בעולם".

ענפי ספורט אהובים מלבד כדורגל  - "לפעמים קצת כדורסל".

אוהב לעשות בשעות הפנאי - "לבלות עם חברים ולישון".

תכנית טלויזיה אהובות  - "תכניות בידור שמשלבות סטנדאפ".

מאכל אהוב  - "אוהב בשרים".

אמונה טפלה – "לעלות עם מטפחת שקיבלתי מסבא שלי ז''ל. חשוב לי מאוד".

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.