בוטלו מרבית משחקי השבת

מזג האוויר החורפי השורר ברחבי המדינה הביא לביטול של מרבית משחקי הליגות הצעירות. ובכל זאת, יש שנתון אחד שבו מרבית הליגות יושבתו מלבד שתיים - שבהן כנראה שהשחקנים עשוים מפלדה או שנולדו עם חסינות למזג האוויר.
פורסם ב: 05/01/2018 12:43:54

מאת: מערכת האתר

ההתאחדות לכדורגל פרסמה לפני זמן קצר הודעה בנוגע למשחקי השבת. בהודעה נכתב: "בעקבות מזג האוויר הסוער ולאחר שהתקיימה הערכת מצב, הוחלט לבטל את כל משחקי ליגות נערים ג ומטה, בנוסף מבוטלים גם משחקי ליגות נערים ב' מחוזית.
במידה ותהיה החמרה במזג האוויר תתקיים הערכת מצב נוספת ובמידת הצורך יבוטלו משחקים נקודתית".

לעת עתה, לא ברור מתי ייערכו משחקי ההשלמה בליגות הנערים שבהן בוטלו המשחקים. מה שעוד יותר לא ברור, מדוע בשתי הליגות הארציות בשנתון נערים ב' ישחקו כרגיל ובליגות המחוזיות ישבתו מפעילות. האם שחקני ומאמני הקבוצות בליגות הארציות בעלי חסינות מיוחדת למזג האוויר, שאינה קיימת בשחקני ומאמני קבוצות הליגות המחוזיות? מבולבלים? גם אנחנו.

צוות אתר "וולה" ממשיך לעקוב אחר העניינים ויעדכן במידת הצורך.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.