נערים ב' - צפון: בני אעבלין שומרת על שלמות

קבוצת נערים ב' של בני אעבלין שומרת על מאזן מושלם בפסגת מחוז צפון, אחרי שניצחה ביום רביעי האחרון 1:3 את משחק החוץ מול מ.כ בועיינה/ נוג'ידאת- שמרוחקת כעת 5 נקודות מהמקום השני שמוביל לעליית ליגה, בו מדורגת איחוד אעבלין.
פורסם ב: 06/01/2018 15:00:09


מאת: אורי שמיר - עורך האתר

בכפר אעבלין, בו פועלות שתי מחלקות נוער - זו של בני אעבלין וזו של איחוד אעבלין, לא זוכרים מתי קבוצות של שני המועדונים היו בשני המקומות הראשונים בטבלה. במחוז צפון של שנתון נערים ב' זו התמונה כעת, כשאת הטבלה מובילה בני אעבלין עם מאזן מושלם בתום שמונה מחזורים, בעוד שאיחוד אעבלין מדורגת במקום השני עם 18 נקודות. למי ששכח, נזכיר כי שני המקומות הראשונים מובילים בסיומה של העונה להעפלה לליגה הארצית החדשה של השנתון, שתהיה מתחת לליגת העל.

ביום רביעי האחרון קבוצת נערים ב' של בני אעבלין התארחה אצל מ.כ בועיינה/ נוג'ידאת למשחק השלמה. הקבוצה המארחת התייצבה למשחק כשהיא מרוחקת 5 נקודות מהמקום השני וקיוותה לצמצם לפחות בנקודה את הפער משם ובאותה הזדמנות להיות הקבוצה הראשונה שלא מפסידה העונה לבני אעבלין.  אחרי חצי שעה של כדורגל ללא שערים, שער שכבש איברהים בראכה בדקה ה-33 העניק לאעבלין יתרון 0:1. המחצית השניה נפתחה במגמה התקפית משני הצדדים, נכבשו בה שלושה שערים בתוך קצת יותר מעשר דקות הראשונות, כשלמעשה שלושה שערים נכבשו בתוך חמש דקות: שער שכבש נור מוסא בדקה ה-47 העניק לקבוצה המארחת שוויון, אך שערים שכבשו לאחר מכן מוחמד נאסר וסארי ח'טיב סללו את דרכה של אעבלין לניצחון 1:3, ששומר על מאזנה המושלם בפסגת הטבלה.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.