נערים א' - ארצית צפון: כרמיאל על הגל

למרות שאין במועדון שהיא מייצגת קבוצת בוגרים וקבוצת הנוער משחקת בליגה המחוזית, קבוצת נערים א' של מ.ס כרמיאל כבשה בשבוע האחרון רביעיות לרשתן של קבוצות, שמייצגות מועדונים עם קבוצות בוגרים בליגות בכירות. היום זכתה הקבוצה בניצחון 1:4 על הפועל עפולה. תגובת לירון יגר, מאמן הקבוצה, בתוך הכתבה.
פורסם ב: 06/01/2018 19:13:13

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת נערים א' של מ.ס כרמיאל היא הסיפור החם של השבוע האחרון במחוז הצפוני של הליגה הארצית. הקבוצה של המאמן לירון יגר, שבניגוד לרוב הקבוצות בליגה, מייצגת מועדון בלי קבוצת בוגרים ובלי קבוצת נוער באחת משלוש הליגות הבכירות, הצליחה בשבוע האחרון לזכות בניצחונות מרשימים על קבוצות, שמייצגות מועדונים עם קבוצות בוגרים בליגות בכירות דוגמת הפועל עפולה והפועל עכו, אותן היא מקדימה בטבלה.

שבוע אחרי שגרמה להפועל עכו לרדת אל מתחת לקו האדום - אחרי שניצחה אותה 0:2 [עלא נסאר ואריאל יודביץ'], ניצחה היום מ.ס כרמיאל בביתה את הפועל עפולה, שהתייצבה למשחק במצב זהה לזה של כרמיאל - כששתיהן מקדימות בשלוש נקודות את הקו האדום. כרמיאל עלתה ליתרון ראשון בדקה ה-11 משער של עלא נסאר, אך בעשר הדקות האחרונות של המשחק נכבשו יתר השערים: שערים שכבשו בשאר סבע [72] ועידן איסקוב [74] שילשו את יתרונה של כרמיאל. בסמוך לסיום המועד החוקי עפולה כבשה שער מצמק מרגלו של מוחמד זועבי - שנכנס כמחליף חמש דקות קודם, אך בתוך תוספת הזמן שער שני במשחק שכבש עידן איסקוב, שנכנס כמחליף בדקה ה-65, קבע את תוצאת המשחק - ניצחון 1:4 מדהים למ.ס כרמיאל, שמקדימה כעת בשש נקודות ומשחק עודף את הקו האדום.

לירון יגר, מאמן מ.ס כרמיאל, מסביר את התהליך שעוברת קבוצתו: "פתחנו עונה בליגה חדשה. פתיחת העונה זימנה לנו משחקים מוטל קבוצות חזקות כמו מכבי הרצליה, עירוני נשר, מכבי חיפה/נהלל ומכבי צור שלום. התוצאות אומנם לא היו טובות, אבל הפערים לא היו גדולים. אני שמח שאחרי מספר מחזורים השחקנים התחילו להבין באיזה ליגה הם נמצאים הדברים התחילו להתחבר והתוצאות הגיעו". הניצחונות בשבוע האחרון לא מסנוורים את יגר: "המטרות להמשך הדרך, הן כמובן להמשיך לעבוד קשה להשיג כמה שיותר נקודות, כדי להבטיח את ההישארות בליגה כמה שיותר מוקדם".

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.