נוער - מרכז: ירמיהו המלך של הדרבי בחולון

קבוצות הנוער של מ.כ ירמיהו ועוצמה נפגשו אתמול לדרבי חולוני מרתק, בסיומו חגגה ירמיהו, שהוקמה העונה, ניצחון 1:2, שמציב אותה עם מאזן ניצחונות זהה לזה של יריבתה העירונית.
פורסם ב: 07/01/2018 12:07:21

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שמה של העיר חולון בהקשרים של ספורט קבוצתי תופס כותרות לרוב בעקבות ההצלחות של קבוצת הכדורסל של הפועל, אך גם כדורגל יש בחולון - אמנם לא בדרגים הגבוהים של ליגות הבוגרים ומחלקות הנוער, אך כדורגל בהחלט יש בעיר הזו. אתמול לפני הצוהריים נפגשו למשחק דרבי שתי הקבוצות של העיר, המשחקות במחוז מרכז של שנתון הנוער - עוצמה ומ.כ ירמיהו, שהוקמה העונה. שתי הקבוצות כבר בשלב הזה של העונה רחוקות ממאבקי האליפות, שתיהן מדורגות בחלק התחתון של הטבלה, אך לשתיהן יש מטרה הישגית מכובדת - לסיים את העונה מעל היריבה העירונית.

אחרי  קצת יותר משעה של כדורגל ללא שערים, במגרש שבקרית הספורט, "נפתחו ארובות השמיים" - שלושה שערים בתוך רבע שעה. בדקה ה-63 שער שכבש יואל לוי העלה את ירמיהו ליתרון 0:1, אך כעבור 4 דקות שער שכבש דוד פנסטר הביא לשוויון 1:1. בדקה ה-77 שער של עידו לוי העניק לירמיהו יתרון 1:2, שעליו היא שמרה עד לסיום המשחק, לאחריו חגגה ניצחון שלישי העונה - כמו יריבתה העירונית, שמקדימה אותה כעת בשתי נקודות.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.