נערים א' - על: כובשים מכל הצדדים בקרית חיים

מגרש הכדורגל המשמש את מחלקת הנוער של הפועל חיפה, לא רק ששרד את הגשמים שירדו בסופ"ש במפרץ חיפה - הוא אפילו סיפק במה מצוינת למשחק אטרקטיבי בין קבוצות נערים א' של הפועל חיפה ובית"ר טוברוק, שנפרדו בתוצאת שוויון 3:3.
פורסם ב: 08/01/2018 11:54:41

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שבת מפתיעה במגרש קריית חיים, המשמש את קבוצות מחלקת הנוער של הפועל חיפה. למרות הגשמים העזים שפקדו בסופ"ש את המדינה כולה ואת מפרץ חיפה בפרט, הצליח המגרש הוותיק שזכה לאורך השנים לקיטונות של ביקורת על מצבו העגום, לעמוד באתגר הגדול ואיפשר את קיום המשחק בין קבוצות נערים א' של הפועל חיפה ובית"ר טוברוק - שמצידן לא אכזבו מבחינת המשחק האטרקטיבי שהן יצרו.

הפועל חיפה, שהחליפה שלושה מאמנים העונה [אלעד בראון הוקפץ לנוער והוחלף בנמרוד אסולין - שלאחר מינויו למאמן קבוצת הבוגרים של מכבי דלית אל כרמל, מונה במקומון לידן דלויה - שפתח את העונה בקבוצת ילדים ב' של מכבי נתניה], התייצבה למשחק כשהיא מקדימה בשלוש נקודות את הקו האדום, בעוד שהיריבה שמודרכת ע"י חלוץ העבר של מכבי נתניה - נתי עזריה, התייצבה למשחק כשהיא מקדימה ב-6 נקודות את הקו האדום. שתי הקבוצות קיוו לניצחון, שיעזור להן לאוויר לנשימה, שתיהן היו בעמדת יתרון, אך בסיום כל צד נאלץ להסתפק בנקודה אחת.

אחרי כחצי שעה של כדורגל ללא שערים, ב-12 הדקות האחרונות של המחצית הראשונה נכבשו לא פחות מארבעה שערים: הראל פינגלה [30] ואיתן אזולאי - שהגיע ממכבי נתניה [32] העניקו לטוברוק יתרון 0:2, אך התגובה של החיפאים הגיעה מהר עם שער עצמי של אותו איתן אזולאי [34] ושער שכבש בסמוך לסיום המחצית שרון שמחייב, שקבע שוויון 2:2.

בניגוד למחצית הראשונה, במחצית השניה נכבשו שני שערים - אך בשלב מוקדם של המשחק. בדקה ה-50 הפועל חיפה הצליחה לחולל מהפך, שער שכבש אור פרינטי העניק לאדומים יתרון 2:3 - שהחזיק מעמד 7 דקות, עד ששער שכבש רקים עאמר האורח קבע שוויון 3:3. עד לסיום המחצית המשחק המשיכה המגמה ההתקפית, אך שערים נוספים לא נכבשו.

בעקבות התוצאה שתי הקבוצות התרחקו בנקודה נוספת מהקו האדום, לפחות עד להשלמת המשחק בין שתי האחרונות בטבלה - הפועל ר"ג והפועל כפר סבא. במחזור הבא, שיהיה המחזור הלפני אחרון של הסיבוב הראשון, בית"ר טוברוק תארח למשחק דרבי את מכבי נתניה - שאחרי ההפסד 2:0 למכבי פ"ת מקדימה בחמש נקודות ומשחק עודף את הקו האדום. הפועל חיפה תתארח אצל בית"ר ירושלים - שאחרי התבוסה 5:0 למכבי חיפה מקדימה ב-6 נקודות ומשחק עודף את הקו האדום.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.