נוער - יזרעאל: טירת הכרמל עצרה את בית שאן

קבוצת הנוער של הפועל טירת שבה למקום השני בטבלת מחוז יזרעאל, אך הפעם היא גם חתומה על מה שעשר קבוצות אחרות לא הצליחו לעשות לפניה: לזכות בניצחון חוץ 2:3 על המוליכה הפועל בית שאן, שנהנתה ממאזן מושלם.
פורסם ב: 09/01/2018 18:15:35

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

האם המאבק על זכייה באליפות מחוז יזרעאל והעפלה לליגה הארצית נפתח? משבוע לשבוע נוצר הרושם שהפועל בית שאן גדולה על מחוז יזרעאל, מאחר ונהנתה ממאזן מושלם ויחס שערים מרשים. אתמול בית שאן אירחה את הפועל טירת הכרמל, שהתייצבה למשחק כשהיא מרוחקת ממנה 8 נקודות. טירת הכרמל עבדה קשה, האמינה - ובאה על שכרה. כעת, הפער בין השתיים עומד על 5 נקודות בלבד. האם זה מבטיח לנו ליגה צמודה ומעניינת יותר? ימים יגידו.

אז מה היה לנו במשחק אתמול בבית שאן? אחרי שנראה היה שהמחצית הראשונה תסתיים בלי שערים, שער שכבש מעוז בכר בדקה ה-44 העניק לטירת הכרמל יתרון 0:1 בתום המחצית הראשונה. גם במחצית השניה השערים לא הגיעו בשלב מוקדם. בדקה ה-63 שער שכבש חיים סיסאיי הכפיל את יתרונה של טירת הכרמל ל-0:2. הקבוצה המארחת לא אמרה נואש, הצליחה בתוך 10 דקות למחוק את יתרונה של בית שאן: שער שכבש מיכאל אזולאי בדקה ה-70 ושער שכבש בדקה ה-80 נוי פייזלי יצרו שוויון 2:2. טירת הכרמל, שכבר הרגישה שהיא בדרך לניצחון, רצתה לחזור עם כל הקופה לביתה ובדקה ה-88 שער שכבש אוראל משה ששון העניק לטירת הכרמל ניצחון 2:3 מרשים ומדהים.

ביום שישי הקרוב הפועל בית שאן תקווה לחזור למסלול הניצחונות, כשתתארח אצל מכבי יפיע - שמדורגת במקום הרביעי בטבלה. הפועל טירת הכרמל תקווה לרשום ניצחון נוסף, כשתארח את בני מוסמוס - שמדורגת במרכז הטבלה.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.