גביע המדינה: פורסמה הגרלת המשחקים

ההתאחדות לכדורגל סיימה לפני זמן קצר את הגרלת משחקי גביע המדינה לשנתוני מחלקות הנוער. תוצאות ההגרלה בכתבה זו. המועד המרכזי של המשחקים הוא ב-27 לחודש הקרוב.
פורסם ב: 11/01/2018 15:06:51


מאת: מערכת האתר

טרום א'

מ.כ קרית חיים - קדימה/צורן
מכבי ת"א - הפועל באר שבע
הפועל פ"ת - הפועל חדרה 
מכבי עמק חפר - מ.ס אשדוד
מכבי ת"א צפון - מכבי פ"ת
הפועל רמת השרון - הפועל ראשל"צ
הפועל ר"ג - הפועל אסי גלבוע
מכבי חיפה קצף - מכבי הרצליה

ילדים ג'

בית"ר ירושלים - עירוני מודיעין 2
הפועל רעננה - הפועל ת"א דרום
הפועל ראשל"צ - מ.כ נווה יוסף
עירוני מודיעין - מכבי ת"א צפון
מכבי ת"א דרום - בית"ר טוברוק
מכבי פ"ת - הפועל ר"ג
הפועל מעגן מיכאל - מכבי חיפה קצף
הפועל רמת השרון - הפועל משגב

ילדים ב'

מ.ס אשדוד - עירוני נשר
מכבי ברקאי - מכבי פ"ת
מכבי ת"א צפון - מכבי ת"א דרום
הפועל רעננה - עירוני מודיעין
הפועל באר שבע - בני סכנין
הפועל חדרה - מ.ס קדימה/צורן
מכבי חיפה קצף - הפועל הוד השרון
הפועל כפר סבא - הפועל ת"א צפון

ילדים א'

הפועל חיפה - מכבי פ"ת
צפרירים חולון - עירוני קרית שמונה
בית"ר ירושלים - הפועל ראשל"צ
מכבי נתניה - בני סכנין
הפועל רעננה - מכבי ת"א דרום
מ.ס אשדוד - מכבי חיפה קצף
בני יהודה ת"א - הפועל פ"ת
עירוני נשר - הפועל קרית אונו

נערים ג'

הפועל רמת השרון - הפועל ת"א צפון
הפועל ת"א דרום - הפועל באר שבע
הפועל חיפה [מחוז שרון] - מ.כ נווה יוסף חיפה
סקציה נס ציונה - מ.ס אשדוד
מכבי ת"א דרום - עירוני קרית גת
בני סכנין - בית"ר ירושלים
הפועל ראשל"צ - מכבי חיפה "קצף"
מכבי ת"א צפון - מכבי פ"ת

נערים ב'

מכבי הרצליה - הפועל קטמון
הפועל יקנעם - הפועל חיפה
מכבי נתניה - הפועל חדרה
בית"ר ירושלים - עירוני מודיעין
בני יהודה ת"א - הפועל ת"א 
בית"ר ר"ג - מ.כ אור יהודה
מ.ס פרדס חנה/כרכור - מכבי ת"א
הפועל פ"ת - מ.ס באר שבע
מכבי באר שבע - הפועל באר שבע
הפועל רמת השרון - הפועל ראשל"צ
מכבי חיפה/נהלל - בני סכנין
הפועל ר"ג - בית"ר טוברוק
הפועל אשקלון - מכבי פ"ת
מכבי אחי נצרת - עירוני קרית שמונה
מכבי חיפה קצף - גדנ"ע ת"א
הפועל רעננה - מ.ס אשדוד

נערים א'

הפועל רעננה - הפועל באר שבע
מ.ס אשדוד - מכבי הרצליה
בית"ר טוברוק - מכבי פ"ת
הפועל רמת השרון - הפועל פ"ת
הפועל נצרת עילית - מכבי נתניה
עירוני נשר - הפועל חיפה
הפועל כפר סבא - הפועל חדרה
בני סכנין - הפועל ת"א

נוער

מכבי חיפה - מכבי פ"ת
הפועל מטה אשר - מכבי קרית אתא
בית"ר ת"א/רמלה - הפועל רמת השרון
מכבי אחי נצרת - בני אלסלאם רהט
הפועל רעננה - בית"ר טוברוק
הפועל חיפה - סקציה נס ציונה
הפועל באר שבע - בני סכנין
מכבי באר שבע - הפועל כפר סבא
קביליו יפו - הפועל ת"א
הפועל אשקלון - עירוני מודיעין
גדנ"ע ת"א - בית"ר ירושלים
עירוני קרית שמונה - הפועל פ"ת
מ.ס אשדוד - הפועל ראשל"צ
מכבי הרצליה - מכבי יבנה
מכבי נתניה - בני יהודה ת"א
מכבי צור שלום - מכבי ת"א