ילדים א' - צפון: נהנים וכובשים בעמק המעיינות

קבוצות ילדים א' של הפועל עמק המעיינות ועירוני טבריה נפגשו אתמול למשחק הליגה התשיעי שלהן העונה. עמק המעיינות, שנהנית ממאזן טוב יותר, זכתה לפייט מרשים מהיריבה - שהוליכה פעמיים ביתרון של שער אחד, במשחק שהסתיים בשוויון 2:2.
פורסם ב: 13/01/2018 10:10:00מאת: אורי שמיר - עורך האתר


ביום אידיאלי לכדורגל ובמגרש טוב עם נוף מדהים כמו שיש מסביב לקיבוץ מסילות, נפגשו בצוהריי יום שישי קבוצות ילדים א' של הפועל עמק המעיינות [בתמונה] ועירוני טבריה למשחק הליגה התשיעי שלהן. עמק המעיינות נחשבת לאחת מהקבוצות המצליחות בליגה, בעוד שטבריה - לה זו עונה ראשונה במסגרת תחרותית, מתקדמת בקצב הדרגתי ומסתגלת בצורה טובה לליגה.

למרות שהמאזן של עמק המעיינות נחשב לטוב יותר בהשוואה לזה של טבריה, הקבוצה מהכנרת היוותה אגוז קשה לפיצוח לקבוצה המארחת - ופעמיים הצליחה לצעוד ביתרון של שער אחד. בדקה ה-13 שער שכבש ניב יהודה העלה את טבריה ליתרון 0:1 - אך כעבור 13 דקות שער שכבש הראל בן ברוך העניק לעמק המעיינות שוויון 1:1. בדקה ה-49 שער שכבש נווה אסולין העניק לטבריה יתרון 1:2, שלאחר רבע שעה נמחק עם שער שכבש אושר דרעי שקבע את תוצאת המשחק - שוויון 2:2 במשחק כדורגל חיובי ומרתק. 

הפועל עמק המעיינות, חשוב להדגיש, היא נציגה של ממועדון המנציח את סמ"ר ארז אשכנזי ז"ל - שהיה חייל ביחידת שייטת 13 ונהרג לפני 14.5 שנים בפעילות מבצעית בעזה. אשכנזי היה ידוע באזור כאוהד מושבע של הפועל ת"א ולא פחות מכך - כאיש ספורט שחינוך וערכים לילדים העוסקים בספורט היו נר לרגליו. מועדון הפועל עמק המעיינות מנוהל למעלה מעשור בהתנדבות ובמסירות ע"י אביו של ארז אשכנזי ז"ל - ינון, ששם לעצמו למטרה להנחיל את מורשתו של ארז למצוינות בספורט תוך שילוב ערכים חברתיים.