נערים א' - יזרעאל: צעירי כפר קנא שבה לפסגה

קבוצת נערים א' של צעירי כפר קנא זכתה בניצחון 0:2 על הפועל אום אל פאחם, ובתום תשעה משחקי ליגה היא מקדימה את מ.ס רובי שפירא חיפה בשתי נקודות. החיפאים יוכלו לשוב היום למקום הראשון, אם ינצחו בערערה.
פורסם ב: 13/01/2018 10:21:34מאת: אורי שמיר - עורך האתר


שישי שמח לקבוצת נערים א' של צעירי כפר קנא. בעונה שעלולה עם כישלון במאבק על החזרה לליגה א' של קבוצת הבוגרים של המועדון, נראה שמי שתביא את השמחה והגאווה למועדון בסיום העונה היא קבוצת נערים א' - המודרכת ע"י המנהל המקצועי, ג'מיל חאדר - שבשנות ה-90 שיחק כבלם וכמגן בהפועל בית שאן, בימיה בליגה א'. 

קבוצת נערים א' של צעירי כפר קנא התייצבה אתמול למשחק חוץ קשה מול הפועל אום אל פאחם, כשהיא מרוחקת שתי נקודות ומשחק חסר מהמקום הראשון, בעוד שאום אל פאחם הייתה מרוחקת 7 נקודות ומשחק עודף מפסגת הטבלה. אחרי מחצית ראשונה נטולת שערים, כפר קנא הצליחה בתוך 10 דקות לסגור עניין: שער של עאטף נוג'ידאת העניק לה יתרון ראשון בדקה ה-50, שער שכבש בדקה ה-60 אחמד כריים קבע את תוצאת המשחק - ניצחון 0:2 לכפר קנא, ששבה לפסגת הטבלה לפחות עד היום בצוהריים, לאחר שיסתיים משחקה של מ.ס רובי שפירא מול הפועל ערערה - שאם יסתיים בניצחון חיפאי יחזיר את רובי שפירא לפסגה, עם יתרון של נקודה ומשחק עודף על פני כפר קנא.