נוער - ארצית דרום: מגרש סופג נקודות בכפר קאסם

קבוצת הנוער של מ.ס כפר קאסם הצליחה להפוך פיגור 2:1 לניצחון ביתי 2:3 על בית"ר כפר סבא, בזכות שני שערים שהובקעו בדקות האחרונות. לכפר קאסם זהו ניצחון רביעי בשישה משחקי בית, עיקר הנקודות בהן זכתה העונה היו במשחקי הבית.
פורסם ב: 13/01/2018 10:34:36

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

המושג "יתרון ביתיות" הוא מושג מאוד מקובל וידוע בעולם הספורט, והוא מדבר על קבוצות שחלק גדול מההצלחה שלהן מגיע מהעובדה שקשה מאוד להוציא נקודות מולן במשחקי הבית. קבוצת הנוער של מ.ס כפר קאסם, שירדה בתום העונה שעברה מהליגה הלאומית, שואפת לשוב בתום העונה לליגת המשנה, אך לעת עתה היא רחוקה 6 נקודות ומשחק עודף מהמקום השני בטבלה. עם זאת, כשמסתכלים על מאזן הנקודות שלה מקבלים נתון ברור: מתוך 17 הנקודות שהשיגה הקבוצה - 13 הושגו במשחקי הבית, מה שאומר שאם כפר קאסם תשפר בסיבוב השני את צבירת הנקודות שלה במשחקי החוץ ותמשיך לשמור על חוזקה במשחקי הבית, יכול להיות שהיא תחגוג בסיום העונה.

קבוצת הנוער של מ.ס כפר קאסם אירחה למשחק מרכז טבלה את בית"ר כפר סבא - אותה היא הקדימה בנקודה אחת. בכפר סבא משחקים לא מעט שחקנים שהושאלו אליה ממכבי הרצליה. כפר סבא עשתה חיים קשים לקבוצה המארחת, צעדה פעמיים ביתרון של שער אחד: בדקה ה-28 משער של דוד צוקרמן - שנענה בשער של חביב אבן ברי כעבור 10 דקות, ובדקה ה-60 משער של גיל נבון - שהעלה אותה ליתרון 1:2. בדקות האחרונות של המשחק הגיע הקאמבק המדהים של כפר קאסם: בדקה ה-80 שער שכבש אלמג'ד בדאווי הביא לשוויון 2:2, בדקה ה-87 שער שכבש ראמז טהא המחליף חולל מהפך וסלל את דרכה של כפר קאסם לניצחון 2:3.