נערים ב' - ארצית דרום: ניצחון ראשון למעלה אדומים

קבוצת נערים ב' של בית"ר מעלה אדומים, שצברה ב-14 המחזורים הראשונים נקודה אחת בלבד, מסיימת את הסיבוב הראשון עם טעם טוב - בזכות ניצחון ראשון העונה, 1:2 ביתי ודרמטי על הפועל רמת גן.
פורסם ב: 13/01/2018 11:03:17

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

אחת מהתופעות הלא נעימות שיש בליגות הנערים והנוער הוא שיבוצן בליגות בכירות של קבוצות שלהן זוהי פעם ראשונה במעמד כזה. בהרבה מקרים הקבוצות הללו לא רק שהן מתקשות להשתלב בליגה, הן מוצאות את עצמן בעיקר בצד המפסיד ועם תחושות לא נעימות. קבוצת נערים ב' של בית"ר מעלה אדומים שובצה העונה במחוז ארצית דרום, מאחר ובעונה שעברה קבוצת נערים ב' של המועדון זכתה באליפות מחוז דן 1. בעונה כזו, שהיא עונת מעבר לקראת שינוי מבנה הליגות, במעלה אדומים לא יכלו לוותר על המקום בליגה הבכירה ולקחת סיכון שהקבוצה לא תצליח לסיים באחד משני המקומות הראשונים בליגה מחוזית כלשהי - ובכך המועדון היה מפסיד בעונה הבאה מקום בליגת המשנה של השנתון, ולכן קבוצת נערים ב' מוצאת את עצמה בליגה שאיך נאמר בעדינות? ליגה שלא עושה לה טוב.

עם מאזן של נקודה אחת ב-14 מחזורי הליגה הראשונים ועם 76 שערי חובה התייצבה אתמול קבוצת נערים ב' של בית"ר מעלה אדומים למשחק ביתי מול הפועל ר"ג - שצברה עד כה 9 נקודות וככל הנראה לא תצליח להתמודד על מקום בשמיניה הראשונה - שמובילה בתום העונה להעפלה לליגת העל החדשה. מעלה אדומים הצליחה לעלות ליתרון ראשון בדקה ה-26, משער שכבש ליאור קדושי. מעלה אדומים הצליחה להימנע מספיגה עד לדקה ה-52, אז שער שכבש יואב משעל האורח השווה את התוצאה ל-1:1. מעלה אדומים חששה מהפסד נוסף, אך ר"ג לא הצליחה לחולל מהפך. בסמוך לסיום המשחק נפסקה בעיטת פנדל לזכותה של מעלה אדומים, אותה תרגם יותם יחזקאל לשער שהעניק למעלה אדומים ניצחון 1:2 - ניצחון ראשון העונה, שסוגר את הסיבוב הראשון עם טעם טוב, ולנו לא נותר אלא לקוות שמעלה אדומים תצליח למנף את הניצחון הזה לסיבוב שני טוב ושמח יותר עבורה. מגיע לה.