נערים א' - על: חג למכבים בדרבי של עיר היהלומים

קבוצת נערים א' של מכבי נתניה עשתה היום צעד חשוב להתרחקות מהקו האדום של ליגת העל, עם ניצחון 0:1 במשחק הדרבי מול בית"ר טוברוק. יוסי טויל, המאמן המנצח: היה מדהים לראות את המחויבות והמשמעת של השחקנים שלי".
פורסם ב: 13/01/2018 19:03:25

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: יקי גיל

ימים שמחים בקבוצת נערים א' של מכבי נתניה. באמצע השבוע החולף הצליחה הקבוצה לזכות בניצחון 3:4 בפנדלים במשחק הגביע מול מכבי חיפה "קצף" ולהעפיל לשלב שמינית הגמר, היום הצליחה הקבוצה להתרחק למרחק של 5 נקודות מהקו האדום, אחרי שהצליחה לנצח 0:1 במשחק הדרבי את בית"ר טוברוק - שכעת מקדימה בארבע נקודות בלבד את הקו האדום.

המשחק שנערך במגרשה של טוברוק לא התעלה לרמה גבוהה ולא ייצר הרבה מצבי הבקעה ליד השערים. בדקה ה-68 נפסקה בעיטת פנדל לזכות של מכבי נתניה, אותה תרגם לכיבוש שער ירדן צבי שלו - שסלל את דרכה של קבוצתו לניצחון קטן, אבל כל כך גדול מבחינת משמעות וכל כך מתוק מבחינת יוקרה, שכן ידוע כמה בשני המועדונים מייחסים חשיבות גדולה למשחקי הדרבי.

יוסי טויל, שמונה לפני שבוע וחצי למאמנה של מכבי נתניה, מביע סיפוק גדול משחקניו: "היה משחק עם הרבה אמוציות והרבה לחץ ומתח. שיערתי שהקבוצה הראשונה שתבקיע היא זו שתנצח, אני שמח שצדקתי. היה מדהים לראות את המחויבות והמשמעת של השחקנים שלי, למרות הלחץ של התחתית הם ידעו להשיג ניצחון סופר חשוב".

בשבוע הבא יסיימו שתי הקבוצות את הסיבוב הראשון, כמו יתר קבוצות הליגה. מכבי נתניה תארח למשחק חשוב את בית"ר ירושלים - שאותה היא מקדימה בנקודה אחת, בעוד שטוברוק תתארח אצל מכבי פ"ת - שמדורגת במקום השלישי, בגין יחס שערים נחות במקצת מזה של הפועל ת"א.