נערים ג' - שרון: הפסד ראשון למוליכה - דווקא בדרבי

קבוצת נערים ג' של הפועל פ"ת היא הקבוצה הראשונה שהצליחה להנחיל הפסד ראשון העונה למוליכת הטבלה, מכבי פ"ת. הקבוצה של יניב שאקי הייתה תכליתית ביותר, בדיוק בקו נקודת הזמן של אמצע המשחק, וחגגה בסיום ניצחון 1:2 מתוק ויוקרתי.
פורסם ב: 14/01/2018 17:07:01


מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: אבי דולמן - באדיבות אתר מח' הנוער הפועל פ"ת


במחלקת הנוער של הפועל פ"ת לא זוכים בשנים האחרונות בהרבה ניצחונות של קבוצות המחלקה במשחקי הדרבי מול הקבוצות המקבילות של מכבי. אתמול זכתה המחלקה לחגוג ניצחון שכזה, בזכות משחק נחוש ותכליתי של קבוצת נערים ג', המודרכת ע"י יניב שאקי, שאירחה למשחק דרבי את מכבי - המודרכת ע"י אלדור דלראה והתייצבה למשחק כמוליכת הטבלה, עם מאזן כמעט מושלם שעמד על 11 ניצחונות ותוצאת תיקו אחת.

שתי הקבוצות גילו הרבה רצון לכבוש שערים וכמובן להיות בצד המנצח, דבר שהתבטא כבר מההתחלה. דווקא כשנדמה היה שהמחצית הראשונה תסתיים ללא שערים, התקפה מסודרת של הפועל פ"ת הסתיימה במסירה לרחבה לעברו של דניאל גולני - שבעט מתוך הרחבה לרשתה של מכבי והעלה את הפועל ליתרון 0:1. עם האוכל בא התיאבון, הפועל עלתה רעבה גם במחצית השניה, הגבהה מאגף ימין בדקה ה-43 הסתיימה בשער מטווח קרוב של בן לוי - שהכפיל את יתרונה של הפועל ל-0:2.  שחקני מכבי עבדו קשה כדי לחזור למשחק, אך רק בדקה ה-78 הצליחו למצוא את רשתה של מכבי, משער שכבש טל גולדנברג - שנכנס כמחליף 8 דקות קודם לכן. השער שכבש גולדנברג קבע את תוצאת המשחק - ניצחון 1:2 לזכותה של הפועל, שעולה למקום החמישי בטבלה, בעוד שמכבי נותרה במקום הראשון וכעת היא מקדימה ב-4 נקודות את הפועל כפר סבא.

במחזור הבא שתי הקבוצות ייצאו למשחקי חוץ. שחקני מכבי יתארחו אצל מכבי חיפה - שמדורגת במקום השלישי בטבלה ומרוחקת 6 נקודות בפסגה. שחקני הפועל יתארחו אצל הלפני אחרונה בטבלה, הפועל ת"א צפון.