נערים ג' - שרון: תל אביב צהובה בסיום הדרבי הצפוני

במשחק הדרבי בין קבוצות הצפון של מכבי והפועל ת"א זכו הצהובים של אסי הבר בניצחון ביתי 1:3, שמותיר אותם במקום השני בטבלה - אך מצמצם את הפער בינם לבין המוליכה, מכבי פ"ת, לשלוש נקודות בלבד.
פורסם ב: 15/01/2018 18:41:51

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: באדיבות האתר הרשמי מכבי ת"א


משחקי דרבי בין קבוצות ממחלקות הנוער של מכבי והפועל ת"א הם תמיד הרבה יותר מעוד משחק עבור שתי המחלקות. בשבת האחרונה נפגשו במגרש בקרית שלום למשחק דרבי הקבוצות הצפוניות של שתי המחלקות בשנתון נערים ג'. הצהובים של מכבי התייצבו למשחק כשהם מדורגים במקום השני ובמרחק 6 נקודות מהפסגה, בעוד שהאדומים מדורגים במקום הלפני אחרון בטבלה.

פתיחת המשחק האירה פנים דווקא לאורחים באדום, שער שכבש סבסיטאן הרננדז העניק להפועל ת"א יתרון 0:1. התגובה של הצהובים לא הגיעה במהרה, אלא בהדרגה. בדקה ה-29 שער שכבש עומר סניור הביא לתוצאת שוויון 1:1. במחצית השניה הצהובים השלימו את המשימה מבחינתם, שערים שכבשו בן לינקר בדקה ה-48 ושער נוסף של עומר סניור [מלך שערי מכבי עם 13 כיבושים] בדקה ה-56 חוללו מהפך וסללו את הדרך של מכבי לניצחון 1:3, שמצמצם ל-3 נקודות את הפער בינה לבין המוליכה מכבי פ"ת - שהפסידה 3:1 במשחק הדרבי מול הפועל בשבת האחרונה.

הצהובים של מכבי ת"א יתייצבו בשבת הקרובה למשחק חוץ מאתגר מול השלישית בטבלה הפועל כפר סבא - אותה הם מקדימים בנקודה אחת. שחקני הפועל ת"א יקוו לשפר עמדות בתחתית הטבלה, כשיתארחו אצל הפועל פ"ת - שמדורגת במקום החמישי בטבלה.