ילדים א' - חוף: נווה יוסף עברה בירוק

קבוצת ילדים א' של מ.כ נווה יוסף חיפה זכתה בניצחון שישי העונה - 3:4 ביתי במשחק דרמטי במיוחד מול מכבי חיפה/נהלל. משה שושן, המאמן המנצח, שאימן כשני עשורים במחלקת הנוער של מכבי חיפה: "כל ניצחון של קבוצה ממחלקת הנוער שלנו על קבוצה ממחלקת הנוער המפוארת של מכבי חיפה מהווה הישג מכובד".
פורסם ב: 16/01/2018 10:28:52

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

אחד מהמשחקים הפיקנטים והמרתקים ביותר שהיו בשבת האחרונה בכל ליגות מחלקות הנוער נערך בשבת האחרונה במגרש אתו"ס בחיפה,  שם אירחה קבוצת ילדים א' של מ.כ נווה יוסף את מכבי חיפה/נהלל למשחק ליגה בין שתי קבוצות מוכשרות, שקצת מתקשות לייצר יציבות כדי ליהנות מהמאזנים הטובים ביותר בליגה.   

המשחק נפתח במגמה התקפית ברורה משני הצדדים. כבר בדקה ה-2 שער שכבש סהר שטו העלה את נהלל ליתרון 0:1, אך שערים שכבשו ג'ורג' עיסא [7] ובר פבזנר [12] המארחים חוללו מהפך והעניקו לנווה יוסף יתרון 1:2. ממש בסמוך לסיום המחצית הראשונה שער עצמי שכבשה נווה יוסף קבע את תוצאת המחצית הראשונה - שוויון 2:2.

גם המחצית השניה החלה במגמה התקפית, ושוב היא החלה עם שער שכבשה נהלל - הפעם מרגלו של חמזה שיבלי - שבדקה ה-41 חולל מהפך והעניק לנהלל יתרון 2:3. שלוש דקות חלפו מאז שער היתרון של נהלל, עד שנפסקה בעיטת פנדל לזכות נווה יוסף - אותה תרגם ליעד אזרד לשער שוויון 3:3. עם האוכל בא התיאבון, כעשר דקות לאחר כיבוש שער השוויון שער שני במשחק שכבש בר פבזנר העניק לנווה יוסף יתרון 3:4, שעליו היא שמרה עד לסיום המשחק ולאחריו חגגה ניצחון מרשים.

משה שושן, מאמן נווה יוסף, שאימן עד לקיץ האחרון משך שני עשורים בשלוחת "קצף" של מכבי חיפה, אמר בתום המשחק: "אני גאה בילדים על הנחישות וההשקעה. זה היה משחק מאוד קצבי ומעניין ואני שמח שניצחנו בו. השמחה שלי היא בעיקר בשביל הילדים ובשביל המועדון שלנו, שעושה התקדמות אדירה בזכות האנשים הנפלאים שיש בו בעמדות הניהול והאימון. כל ניצחון של קבוצה ממחלקת הנוער שלנו על קבוצה ממחלקת הנוער המפוארת של מכבי חיפה מהווה הישג מכובד".

בסופ"ש הקרוב, אם למזג האוויר לא יהיו תכניות משלו, מכבי חיפה/נהלל תחזור לביתה ותארח את הפועל עפולה, בעוד שנווה יוסף תתארח אצל הפועל מעגן מיכאל.