נערים ב' - יזרעאל:המוליכות הפסידו, הצמרת מצטופפת

בעקבות הפסדיהן של מוליכות טבלת יזרעאל, הפועל חדרה (2:1 לקרית טבעון שבתמונה) ומ.כ נווה יוסף חיפה (1:0 בדרבי מול בית"ר) נוצרה צמרת מאוד צפופה במחוז יזרעאל, כשהפער בין שתי המוליכות לשתי המדורגות אחריהן עומד על נקודה אחת בלבד.
פורסם ב: 16/01/2018 10:52:28

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

חם במאבקי הצמרת של טבלת מחוז יזרעאל. בתום המחזור ה-11 ארבע קבוצות  מצויות חזק במאבק על שני המקומות הראשונים - שמובילים בתום העונה להעפלה לליגה הארצית החדשה של השנתון. בעקבות הפסדיהן של שתי המוליכות בוקר המחזור וגם לאחריו, נוצרה סיטואציה שבה שתי קבוצות נוספות נדבקו חזק לצמרת והפער בין שתי המוליכות לשתי הדולקות אחריהן עומד על נקודה אחת בלבד.

על התוצאה של השבת חתומה קבוצת נערים ב' של בית"ר חיפה, שמדורגת במרכז הטבלה. הקבוצה של ארז גוטמן פגשה למשחק דרבי את מ.כ נווה יוסף, אחת משתי המוליכות, וזכתה בניצחון 0:1 משער שהבקיע בדקה ה-15 רון אנדרייבסקי, שמקרב את קבוצתו למרחק של 7 נקודות מפסגת הטבלה.

מ.ס קרית טבעון (בתמונה), המודרכת ע"י אוהד זייד, חתומה גם היא על תוצאה מרשימה - ניצחון בשיעור 1:2 במשחק החוץ מול אחת משתי המוליכות, הפועל חדרה - שהוליכה 0:1 בדקה ה-15 משער שכבש מוחמד אבו ערישה. שערים שכבשו טל נקר בדקה ה-30 וליאב שוע בדקה ה-47 חוללו מהפך והעניקו לקרית טבעון ניצחון 1:2, שמצמיד אותה ואת הפועל בית שאן - שהביסה את הפועל אום אל פאחם, למרחק של נקודה אחת משתי המוליכות.

בסופ"ש הקרוב, אם למזג האוויר לא יהיו תכניות משלו, אמור להיערך משחק ביום שישי שבו תארח הפועל בית שאן את הפועל חדרה.