נערים ב' - דן: צפרירים ניצחה בדרבי החולוני

במשחק בין שתי קבוצות שמיעטו לזכות העונה בנקודות, הצליחה קבוצת נערים ב' של צפרירים חולון לנצח 0:2 את משחק הדרבי מול א.ס מור חולון.
פורסם ב: 17/01/2018 11:10:11

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שלוש נציגות לעיר חולון במחוז דן של שנתון נערים ב', שלושתן מוצאות את עצמן בתחתית הטבלה. בהיעדר מטרה ריאלית של התמודדות על עליית ליגה, האתגר הגדול של כל אחת מהקבוצות הללו העונה הוא לנצח כמה שיותר משחקי דרבי ולסיים במיקום הגבוה מבין שלוש הקבוצות.

בשבת האחרונה נפגשו במגרש שבקרית הספורט הקבוצה שנהנית מהמאזן הטוב ביותר מבין שלוש החולוניות - א.ס חולון, והקבוצה שלה המאזן הפחות טוב מבין שלוש הקבוצות - צפרירים חולון. קבוצת א.ס חולון קיוותה לזכות בניצחון רביעי העונה, אך כשאומרים ש"לדרבי חוקים משלו" מתכוונים לסוג המשחקים האלה. שער עצמי שכבשה א.ס חולון בדקה ה-7 ושער שכבש בדקה ה-40 אלי אמראבי סללו את דרכה של צפרירים לניצחון 0:2, שמהווה את ניצחונה השני העונה.

היום בצוהריים צפרירים חולון תנסה לזכות בניצחון שלישי העונה, הפעם במשחק ביתי מול קבוצת מרכז הטבלה של מ.ס שיכון המזרח/ראשל"צ. בשבת הקרובה צפרירים חולון תארח את הפועל נחלת יהודה/ראשל"צ - שלה מאזן שעומד על 7 נקודות, כמו זה של צפרירים. קבוצת א.ס חולון תחכה עד ליום חמישי בעוד שמונה ימים, בו היא תיפגש למשחק דרבי מול עוצמה - שלה מאזן זהה לזה של צפרירים.