בני יהודה: אייל לחמן ישמש כמנהל המקצועי בעונה הבאה

במועדון הכדורגל הדרום תל אביבי כבר מתכננים את העונה הבאה. אמש הודיעה הנהלת המועדון על מינויו של אייל לחמן לתפקיד המנהל המקצועי של מחלקת הנוער החל מהעונה הבאה. הבעלים, ברק אברמוב: "אייל הוא איש מקצוע בכיר בכדורגל הישראלי ואני יותר משמח שאדם בדמותו ידריך, יכוון ויתווה דרך לשחקני הדור הבא של המועדון"
פורסם ב: 18/01/2018 12:15:54

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: אתר דאבל פס

עונת הכדורגל הגיעה לקו האמצע שלה, אך במחלקת הנוער של בני יהודה ת"א כבר מביטים קדימה. אמש הודיעה הנהלת המועדון על מינוי של אייל לחמן לתפקיד המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, החל מהעונה הבאה. הבעלים, ברק אברמוב: "אייל הוא איש מקצוע בכיר בכדורגל הישראלי ואני יותר משמח שאדם בדמותו ידריך, יכוון ויתווה דרך לשחקני הדור הבא של המועדון" 

אייל לחמן בן ה-53 החל את העונה כמאמנה של קבוצת הבוגרים של מכבי הרצליה מהלאומית - ממנה פוטר לאחר מספר מחזורים, החל את קריירת האימון שלו במחלקות הנוער של בני יהודה ת"א הפועל פ"ת ומשם עבר לאמן קבוצות בוגרים רבות בליגות הבכירות - אך הצלחות ידע בעיקר בתחילת הדרך בקבוצת הבוגרים של עירוני ראשון לציון בליגת העל ובני סכנין - אותה הוביל בשנת 2004 לזכייה בגביע מדינה היסטורי, בעונת הבכורה שלה בליגת העל. בשנים האחרונות לחמן מצא קשר למחלקות נוער, הן במסגרת תפקידו כמרצה בקורסי המאמנים של ההתאחדות לכדורגל והן בחיבורים למחלקות נוער שונות דוגמות מ.ס קדימה/צורן, מ.ס דרום השרון ומ.ס ג'וליס. לחמן משמש כפרשן בפאנלים שונים בערוץ הספורט וניכר עליו שמדובר באינצקלופדיית כדורגל ייחודית בנוף.