ילדים ב' - מרכז: בוקר כתום בנס ציונה

קבוצת ילדים ב' של סקציה נס ציונה זכתה בניצחון שלישי העונה - הפעם 1:3 ביתי על בית"ר ירושלים, שבמחזור הקודם זכתה בניצחון הבכורה שלה העונה.
פורסם ב: 20/01/2018 13:15:26

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
סיוע להכנת הכתבה: יוסי צרפתי - עמוד הפייסבוק ילדים ב ליגת מרכז

שתי קבוצות ילדים ב' מוכשרות, שעדיין נמצאות בשלב של הסתגלות למעבר משנתוני השמיניות לשנתוני ה-11, נפגשו הבוקר בנס ציונה למשחק ליגה במסגרת המחזור ה-11 של ליגת מרכז. מצד אחד המארחת מנס ציונה - שטעמה עד לבוקר זה פעמיים את טעמו של ניצחון, מצד שני בית"ר ירושלים - שבשבוע שעבר זכתה בניצחון הבכורה שלה לעונה הזו, ניצחון 1:2 על הפועל ר"ג - שהושג בזכות שערי מהפך שכבשו שגיא יחזקאל ואורי קלבריס, אחרי שר"ג צעדה ביתרון 0:1 משער של גיא מרבל.

נס ציונה עלתה למשחק מאוד נחושה. לשערה חזר היום השוער המוכשר גיא צמח - שמדי שבוע מעודד את קבוצת הבוגרים של בית"ר ירושלים, אך היום מצא את עצמו בצד שרוצה לנצח את בית"ר ירושלים. צמח חזר לשורות קבוצתו המקורית, אחרי שחיזק את קבוצת ילדים א'. נס ציונה הייתה מאוד ממוקדת ונהנתה מיום מוצלח של שניר חבני - שכבש צמד שערים בשליש הראשון. בשליש השני נפסקה בעיטת פנדל לזכות נס ציונה, אותה תרגם אפק ברוך לשער שהעניק לנס ציונה יתרון 0:3. לקראת סיומו של המשחק בית"ר ירושלים הצליחה לכבוש שער, שקבע את תוצאת המשחק - ניצחון 1:3 לזכות נס ציונה.

במחזור הבא [בעוד שבועיים] סקציה נס ציונה תתארח לדרבי אזורי כתום אצל הפועל ראשון לציון, בעוד שבית"ר ירושלים תארח את הפועל פ"ת.

מעוניינים ליהנות מסיקורים וקטעי וידאו ממשחקי הליגה? עשו לייק לעמוד הפייסבוק ילדים ב ליגת מרכז ותוכלו ליהנות מכל הטוב הזה, שלו דואג במקצועיות ומסירות יוסי צרפתי.