נוער: מכבי תל אביב זכתה בטורניר הבינלאומי שאירחה

קבוצת הנוער של מכבי ת"א זכתה במקום הראשון בטורניר שאירחה, אחרי שזכתה בניצחון 1:3 על מכבי חיפה וסיימה בתוצאת תיקו 1:1 את משחקה מול באיירן לברקוזן הגרמנית. רשמים ממשחקי יום הנעילה של הטורניר בכתבה זו.
פורסם ב: 21/01/2018 17:19:36

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
סיוע להכנת הכתבה: עמית פרייהייטר - באדיבות האתר הרשמי מכבי ת"א

תם ונשלם. הטורניר הידידותי הבינלאומי שאירחה מכבי ת"א מיום שישי האחרון נחתם לפני כשעתיים בטקס סיום מכובד, שבו הוכתרה קבוצת הנוער של מכבי ת"א לזוכה במקום הראשון בטורניר.

כמו בשני ימי המשחקים הראשונים, גם היום מכבי ת"א לא נחלה הפסדים במשחקיה. את היום הזה פתחה מכבי ת"א עם תוצאת תיקו 1:1 במשחק מול היריבה העיקרית שלה על הזכייה בטורניר, באיירן לברקוזן - אותה היא הקדימה בשתי נקודות בתום שלושה משחקים. אילון אלמוג כבש שער מרהיב בבעיטה לחיבורים במהלך המחצית הראשונה, בעוד שהקבוצה הגרמנית כבשה שער שוויון במחצית השניה. במשחק שלאחר מכן, הצליחה מכבי ת"א לנצח 1:3 את מכבי חיפה, בזכות שערים שכבשו אילון אלמוג ואייל חן במחצית הראשונה, ושער נוסף של וויליאם אגדה במחצית השניה.

באיירן לברקוזן נאלצה להסתפק במקום השני ואותו היא חולקת עם הפועל ראשון לציון, אחרי שהביסה 0:4 את האחרונה בטבלת הבית, הכוכב האדום פריז. הפועל ראשון לציון זכתה בשני ניצחונות - 0:1 על הכוכב האדום פריז [עמית מור] ו-1:2 על בית"ר ירושלים - שסיימה במקום החמישי, לאחר שסיימה בתוצאת תיקו 1:1 את משחקה מול מכבי חיפה - שסיימה את הטורניר במקום הרביעי [כבש לבית"ר ירושלים: רועי פדידה, כבש למכבי חיפה: מאור לוי].