נערים א': הנבחרת ניצחה את רוסיה

פתיחה מצוינת לנבחרת נערים א' בטורניר ידידות בבלארוס. השחקנים של גדי ברומר זכו בניצחון 0:2 על רוסיה. הנבחרת מתבססת על שחקנים מארבע קבוצות: מכבי ת"א, מכבי חיפה, הפועל ת"א ומכבי פ"ת.
פורסם ב: 21/01/2018 17:36:53

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
סיוע להכנת הכתבה: באדיבות אתר ההתאחדות לכדורגל

נבחרת נערים א' של ישראל החלה ברגל ימין את דרכה בטורניר הפיתוח של אופ"א הנערך בבלארוס. השחקנים של גדי ברומר פגשו במשחק הבכורה את המקבילה של רוסיה וזכו בניצחון 0:2, משערים שהבקיעו עומרי רם [48] ובר כהן [81] - שניהם שחקני מכבי ת"א. ביום שלישי תפגוש הנבחרת הישראלית את המקבילה של איסלנד וביום רביעי את המקבילה של סלובקיה.

מבט על סגל הנבחרת מגלה שהיא מתבססת במידה רבה על שחקנים משלוש קבוצות עיקריות: מכבי ת"א - מוליכת ליגת העל, הפועל ת"א, מכבי חיפה ומכבי פ"ת. למעט ניר דרורי - שחקן הגנה משורות עירוני נשר מהליגה הארצית ועבדאללה חליחל - חלוץ עירוני קרית שמונה, יתר השחקנים מגיעים מארבע הקבוצות שצוינו.

סגל הנבחרת המלא:

שוערים: שריף כיוף [מכבי חיפה "קצף"], רוי ברנס [הפועל ת"א]

הגנה: חן ביטון ורוני לאופר [מכבי חיפה "קצף"], בן כהן [הפועל ת"א],  רוני לאופר, דן לוגסי [מכבי ת"א],  ניר דרורי [עירוני נשר]

קישור: מוחמד גדיר ואיברהים ג'ואברה [מכבי חיפה "קצף"], עומרי רם, עידו שחר, בר כהן ואביב נידם [מכבי ת"א], עמית מאיר [הפועל ת"א], דניאל טסקר [מכבי פ"ת].

התקפה: רועי מרדכי [מכבי חיפה], אושר דוידה ואופק עובדיה [הפועל ת"א], ליאל עבדה [מכבי פ"ת], עבדאללה חליחל [עירוני קרית שמונה].