נערים ג' - מרכז: התאומים שהביאו לאונו ניצחון בכורה

קבוצת נערים ג' של הפועל קרית אונו זכתה בשבת האחרונה בניצחון ראשון העונה - 1:2 על גדנ"ע ת"א, שהושג בזכות שערי מהפך של שני התאומים בתמונה, האחים לבית משפחת אביב. בקרית אונו מקווים שהקבוצה תצא לדרך חדשה.
פורסם ב: 22/01/2018 10:17:43

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

כל כך הרבה זמן חיכו בקבוצת נערים ג' של הפועל קרית אונו לניצחון ראשון העונה. במשך 13 משחקים בליגת המרכז הצליחה קרית אונו לזכות בשלוש תוצאות תיקו ולא הצליחה לטעום טעמו של ניצחון. בשבת האחרונה זה סוף סוף קרה - וזה הגיע בצורה המתוקה והפיקנטית ביותר, עם ניצחון שהושג לאחר מהפך ובזכות צמד שערים שכבשו שני כדורגלנים שהם גם אחים תאומים.

גדנ"ע ת"א, שמדורגת בחלק התחתון של מרכז הטבלה, קיוותה לזכות בניצחון במשחק החוץ מול קרית אונו ולשדרג את מעמדה בטבלה, ובדקה ה-23 נראה היה שהיא עשתה צעד ראשון בדרך למטרה - כאשר שחר ברוך כבש שער שהעלה אותה ליתרון 0:1. התגובה הראשונה של קרית אונו הגיעה בדקה ה-32 עם שער שוויון שכבש אופק אביב. התגובה השניה הגיעה כעבור 5 דקות - שער שכבש שגיא אביב חולל מהפך והעניק לקרית אונו יתרון 1:2, שעליו היא הצליחה לשמור למרות מאמציה ההתקפיים של יריבתה. קרית אונו חגגה בסיום ניצחון ראשון לעונה הזו, וכעת מקווים במועדון שהוא יסלול דרך להמשך עונה מוצלח יותר.