נערים א' - על: הפועל חיפה שברה בצורת

קבוצת נערים א' של הפועל חיפה קטעה רצף של שישה משחקים ללא ניצחון, כשהצליחה בתצוגת תכלית לזכות בניצחון 0:3 על קבוצת מרכז הטבלה בני יהודה ת"א. הניצחון מרחיק את הפועל חיפה 5 נקודות מהקו האדום.
פורסם ב: 22/01/2018 10:28:39

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת נערים א' של הפועל חיפה היא הקבוצה שעברה הכי הרבה טלטלות בשנתון ועוברת עליה עונה מאוד מורכבת. הקבוצה נבנתה ע"י אלעד בראון, שאחרי מספר מחזורים הוקפץ לאימון קבוצת הנוער במקומו של נמרוד אסולין - שמונה למאמן קבוצת נערים א'. לאחר מספר מחזורים אסולין עזב את תפקידו לטובת אימון קבוצת הבוגרים של מכבי דלית אל כרמל מליגה א'. מי שנטל את שרביט האימון הוא לידן דלויה - שהחל את העונה בקבוצת ילדים ב' של מכבי נתניה. תחילת הדרך לא הייתה סוגה בשושנים ואף כללה תבוסה קשה בשיעור 14:0 למכבי ת"א. בשבת האחרונה הצליחה הקבוצה מקרית חיים לקטוע רצף של שישה משחקים ללא ניצחון, בהם השיגה שלוש נקודות בלבד. זה קרה במשחק ביתי מול קבוצת מרכז הטבלה של בני יהודה ת"א.

בניגוד לשלושה משחקים בתחילת העונה, בהם צעדה הפועל חיפה ביתרון 0:2 בתום המחצית הראשונה וסיימה את המשחק בתוצאת שוויון 2:2 [משחקים מול הפועל כפר סבא, עירוני קרית שמונה והפועל באר שבע], הפעם הפועל חיפה הייתה חדה ומפוקסת באופן מקסימלי. שערים שכבשו מור קקון [10], אורי סבן [15] ופאדי ארמלי [37] סללו את דרכה ליתרון 0:3 בתום המחצית הראשונה, אלא שהפעם החיפאים השכילו להימנע מספיגות ושמרו על התוצאה בעינה עד לסיומו של המשחק, לאחריו חגגו ניצחון שמציב אותם בפער של 5 נקודות מהקו האדום עם סיומו של הסיבוב הראשון.

בסופ"ש הקרוב, אם מזג האוויר לא יהווה מכשול, הפועל חיפה תקווה לטפס לשלב הבא של רבע גמר גביע המדינה - כשתתארח אצל עירוני נשר, סגנית מוליכת ארצית צפון.