נערים ב' - ארצית צפון: הדרבי של כפר סבא ירוק ולבן

קבוצת נערים ב' של הפועל כפר סבא פתחה את הסיבוב השני של העונה עם ניצחון 2:4 במשחק הדרבי מול עליה - שלא טעמה טעם ניצחון מאז משחק הדרבי בין הקבוצות שפתח העונה. הניצחון מציב את הקבוצה המנצחת במרחק של 5 נקודות מהמקום התשיעי, שמוביל בתום העונה להעפלה לליגת העל החדשה של השנתון.
פורסם ב: 23/01/2018 18:18:38

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: ולדי מויסייב

פתיחה מוצלחת של משחקי הסיבוב השני בגזרת קבוצת נערים ב' של הפועל כפר סבא. הקבוצה של אלי פוס, ששואפת להעפיל בתום העונה לליגת העל החדשה של השנתון, זכתה בשבת האחרונה בניצחון חשוב ביותר במשחק דרבי מול עליה כפר סבא - שמדורגת במקום האחרון בטבלה ומאז הניצחון 2:3 במשחק הדרבי של פתיחת העונה בין הקבוצות לא טעמה טעמו של ניצחון.

אז מה היה לנו במשחק הדרבי בין הקבוצה של המועדון של יצחק שום לבין הקבוצה מהמועדון של עידן שום ומשפחת שרף? שחקני הפועל כפר סבא פתחו את המשחק עם תנופה התקפית מרשימה, שערים שכבשו דרור לוקמוש [8] ואיתי ג'מבר [12] העניקו לקבוצה יתרון 0:2 בשלב מוקדם. גם את המחצית השניה שחקני הפועל פתחו בצורה מצוינת, צמד שערים שכבש אחמד באדיר [48,54] - שהגיע בקיץ מהפועל כפר קאסם, הכפילו את יתרונה ל- 0:4. שחקני הפועל הורידו הילוך ובזמן הזה שחקני עליה הצליחו להמתיק במשהו את המצב, שערים שכבשו יואב נחימובסקי [65] המחליף וחמזה בשארה [71] קבעו את תוצאת המשחק - ניצחון 2:4 לזכות הפועל כפר סבא, שכעת מרוחקת 5 נקודות מהמקום התשיעי, שמוביל בתום העונה להעפלה לליגת העל החדשה.