טרום א' - שרון 2: קבוצה 10 - הפועל רמת השרון

קבוצת "צו פיוס" של הפועל רמת השרון זכתה ביום שני האחרון בניצחון 8:10 במשחק הביתי מול הפועל כפר קאסם. לשתי הקבוצות מאזן ניצחונות נאה, שעומד על שישה כאלה. ליאור אבוקסיס, מאמן הקבוצה המנצחת: "שמח מאוד שהילדים גילו אופי במשחק מול קבוצה מוכשרת ועיקשת. הניצחונות הם לא הדבר החשוב בגיל הזה, אבל מגיע לילדים התגמול הכייפי הזה על העבודה הקשה שהם משקיעים".
פורסם ב: 24/01/2018 18:16:59

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצות טרום א' של הפועל רמת השרון "צו פיוס" והפועל כפר קאסם הן שתיים מהקבוצות המוכשרות ביותר שיש במחוז שרון 2. ביום שני האחרון נפגשו שתי הקבוצות למשחק ליגה, שהחל בצורה חד צדדית - אך סיפק בהמשך משחק דרמטי ומרתק.

הפועל רמת השרון פתחה את המשחק בסערה וצעדה לאחר כ-20 דקות יתרון 0:6. כפר קאסם הכניסה לשדה המשחק את מוחמד דאוד, שעד לסיום המשחק כבש 4 שערים שצמצמו את יתרונה של רמת השרון ל-4:6. במחצית השניה המשיך משחק צמוד, רמת השרון כבר צעדה ביתרון 6:9 - אך עוד שערים שכבש דאוד צמצמו את התוצאה ל- 9:8. בדקה האחרונה של המשחק רמת השרון כבשה שער שקבע את תוצאת המשחק - ניצחון 8:10 לרמת השרון, שמציב את שתי הקבוצות עם מאזן שעומד על שישה ניצחונות מפתיחת העונה. את השערים לזכות רמת השרון כבשו בצמדים: איתי רותם, יובל שלום, מיכאל חסון ולירוי סידס. שערים בודדים כבשו מיראל כהן והראל חזק.

ליאור אבוקסיס, מאמן הפועל רמת השרון - שמשמש כמאמן כושר במחלקת הנוער של המועדון: "שמח מאוד שהילדים גילו אופי במשחק מול קבוצה מוכשרת ועיקשת. הניצחונות הם לא הדבר החשוב בגיל הזה, אבל מגיע לילדים התגמול הכייפי הזה על העבודה הקשה שהם משקיעים".